Розпочався новий семестр, і всі cтуденти налаштовані на те, щоб відвідувати нові події і знаходити нових друзів. Команда молодіжного руху «Час Змін» також дрімала, і вже 27 вересня молодь могла насолодитися приємним часом, проведеним на вечорі хвали і поклоніння.

Найпершим оголошенням, яке почули присутні, було проведення Глобального лідерського саміту у Львові в листопаді, а також вся інформація, яка його стосується; ті, кого зацікавила ця подія мали можливість поспілкуватися з представником саміту та дізнатися більше. Також приємно вразила новина від молодіжного керівника про цьогорічні новаторства щодо малих груп.

Молодь прославляла нашого Бога у співі разом зі студентами музичного факультету УБТС, а також насолоджувалась надзвичайним виконанням нових пісень гурту «Унісон». Це був благословенний час, щоб повністю віддати себе хвалі та возвеличенню Господа.

Поклоніння і стало головною темою діалогу Анатолія Шміліховського з молоддю. Серед думок, якими він ділився, можна виділити кілька моментів, яким саме має бути справжнє, істинне поклоніння:

  1. Відбувається всередині, а не зовні.
  2. Можливе тоді, коли відсутня жодна компромісність до гріха.
  3. Вдячне серце.
  4. Послух.
  5. Визнання Божого авторитету.

«Спів – це поклоніння, але поклоніння – це не лише спів, поклоніння – це стиль життя!» Це те, над чим всі роздумували протягом вечора. Також вдалося поспілкуватися з молодіжним лідером церкви «Дім Євангелія» Давидом Карчею, який детальніше розповів про зміни, які відбулися протягом літа у молоді, та поділився планами на майбутнє:

«Порівняно з минулим роком у нас самих настав період змін, ми переосмислили те, що було, почали відчувати, що молодіжні спілкування раз в місяць це добре, але ми хочемо чогось більшого, і це більше можна почерпнути тільки якщо ти маєш стосунки з людьми. Раз на місяць побачити когось – це означає мати знайомих. Але про дружбу можна говорити лише тоді, коли є глибші стосунки, частіші зустрічі. В нас є нове бачення цього всього, нові цілі, які ми представимо в жовтні. Зараз йде оновлення команди: хочемо, щоб люди які знають Бога ділились цим з іншими і своїм життям показували як добре мати з Ним стосунки, а ті, які не знають – побачили, як це цікаво бути в компанії з тими хто Його знає. Ми хочемо бути рухом не просто для християнської молоді, а рухом, який об’єднує християнську і нехристиянську молодь і йде разом з ними до Христа. Це наша головна ціль!»

Отож, інтрига у нас є! Стимул і бажання прийти на наступну зустріч «Часу Змін» є! Залишається тільки чекати офіційного відкриття сезону у жовтні та вже зараз запрошувати друзів!

Катерина Неспляк, медіа-команда «Часу Змін»

Коментарі