12 дня березня наші сестри-вдовиці чекали з особливими сподіваннями. Адже саме тоді мала відбутися їхня зустріч. Вони, з волі Божої, ідуть по земному шляху без своїх подружніх «половинок». Але кожна з них має незаперечні свідчення того, що Бог, Якому вони вірять, ні на мить не залишає без своєї опіки. Тому тема «Благовістя» стала близькою і зрозумілою кожній сестричці, бо свідчення про Того, Хто є з тобою щодня, щомиті є внутрішньою потребою душі.

Сестрички відкрили сторінки Біблії і з прикладу життя двох жінок: Тавіфи та пророчиці Анни, черпали досвід практичного життєвого благовістя. День, присвячений молитві за конкретних людей та добрим справам – ось те, що під силу кожній одинокій жінці. І такі дні є частинками у великій картині благовістя церкви.

Наші підлітки та молодь також прийняли участь у спілкуванні. Вони, з притаманним їм молодечим запалом, показали дві сценки про основне призначення християнина – бути світлом та сіллю у світі. А вірші та пісні стали гарним підбадьоренням усім присутнім.

Не обійшлося і без особливого часу, коли наші дорогі сестрички ділилися своїми свідченнями, радощами та турботами.

Спільний смачний обід та вручення памятних подарунків були приємним акордом у сестринській зустрічі.

Завершили спілкування щирою молитвою прославлення та подяки Господу.

Коментарі