Всі ми любимо отримувати подарунки. Особливо цінуємо дарунок, підібраний зі смаком, гарно оформлений, цінний за змістом, вручений з любов`ю. А як щодо подарунка від Бога? Він знає час, коли вручати особливі дарунки, знає як їх вручити, знає смаки і вподобання обдарованих. А тому Його дарунок – діти – є бажаним, таким, про який мріють, вимальовують в уяві, чекають, все готують до його появи. Цей дарунок вручається сім`ї, яка отримує ще й почесне звання – «батьки». Дарунків буває один, два, а то і більше.

Сестри нашої церкви організували чудове свято для чотирьох майбутніх матерів. Вони очікують незабаром появи Божих дарунків-діток у своїх сім`ях. Ліля та Іван мріють про свого первістка – синочка, а Іра та Давид вже другого синочка приймають як особливий Божий дар для їхньої сім`ї. Про Олю та Ярослава і Оксану та Володимира можна сказати, що вони щедро обдаровані прекрасними дарами, адже вже вшосте їхні сім`ї будуть приймати дарунок від Бога. І кожен дарунок – це свято, це зустріч з новою особистістю, яка принесе сім`ї свою неповторну нотку, подарує багато нових вражень, збагатить досвідом батьків, деколи принесе і переживання, сльози, але стане неповторною частинкою чудової християнської сім`ї. Про це розмірковували наші сестри, приймали участь у конкурсах, які стосувалися різних тем материнства, навіть звучали пропозиції щодо імен для трьох синочків і донечки. А наші майбутні матусі усе уважно запам`ятовували, складали у серці, а руками обирали подарунки з великої корзини для своїх малят.

На завершення свята усі сестри-матусі молилися про Боже благословення на майбутні пологи, на сім`ї, які невдовзі поповняться малюками, дякували Богу за Його прекрасні, безцінні дарунки – діток.

Коментарі