На завершальний етап виходять усі процеси в рамках підготовки наймасштабнішої християнської події України. Ввечері, 19 травня, керівники комітетів та пастори Львова зібрались на молитовно-організаційну зустріч. Під час неї було озвучено останні завдання, які постають перед оргкомітетом до історичного дня 20 червня.

Розпочали молитвою, до якої надихнув співголова опікунської ради, старший пресвітер церков ХВЄ Львівщини Володимир Якимів. Він попередив, що найтяжчий момент у будь-якій праці настає саме тоді, коли треба пройти фінішну пряму. Зважаючи на те, що всі підготовчі процеси ще восени розпочинались у молитві і усвідомленні Господньої волі, зараз ми можемо із впевненістю просити про плід. «Прийшов момент великого навантаження, відповідальності і переживань. Сьогодні важливо не зупинитись і не відійти, але зрозуміти, що цей останній місяць є для того, щоб використати його мудро. Пройти цей шлях так, щоб наприкінці побачити явлення Слави Господньої…», – сказав служитель.

Після молитви команда організаторів виділила окремий час кожному напряму, щоб оприлюднити ключові моменти, які потрібно допрацювати до дня фестивалю.

Василь Герасимчук, директор Міжнародного фестивалю надії, акцентував на важливості молитви. Саме зараз, у цей заключний підготовчий період, найсильніше відчувається духовне протистояння. «Я вірю, ми щодня о 22:00 об’єднуємося всією Україною у молитві за Фестиваль надії. Чим ближче ми до 20 червня, тим більше навантаження відчуваємо і потребуємо постійної молитовної підтримки. У місті вже з’явилась реклама, але зазвичай саме в цей час починається особлива протидія духовних сил…». Також Василь Михайлович окреслив основні події, які пройдуть в рамках фестивалю найближчим часом. Детальніша інформація по кожній із цих дат буде надіслана в електронних вісниках фестивалю, а також опублікована на сайті.

Усі області західного регіону візьмуть участь у молитовній естафеті за фестиваль. Вона розпочнеться 12 червня о 19:00 і триватиме до початку Служіння посвячення у Львові. 19 червня навколо стадіону будуть встановлені молитовні палатки, у яких під час фестивалю групи молитовників стоятимуть у проломі за події, які відбуватимуться на «Арені Львів».

Керівник відділу душеопікунства та подальшої роботи Фелікс Волошин оприлюднив такі дані: «Соціологи провели дослідження і зробили заяву про те, що фестивалі у країні навіть під час війни дійсно необхідні. Біль стає нестерпним, і кожен потребує надії, яка не вмирає…». Він закликав усіх служителів бути активними у залученні членів церков до курсу ХЖС, який навчає, як ділитись надією з ближніми. На сьогоднішній день ситуація з душеопікунами у Львові не є дуже позитивною. Також Фелікс нагадав про те, що кожен пастор під час фестивалю буде в ролі старшого душеопікуна, і повинен запланувати це для себе вже сьогодні. Дані про інструктаж для душеопікунів Львова та області, який пройде 16 червня на стадіоні, будуть надіслані найближчим часом.

Інформація щодо об’єднаного хору прозвучала від головного диригента Сергія Білоконя. Сьогодні реєстрацію хористів було офіційно завершено на цифрі 2707 осіб. Готуються симфонічний (100 осіб) і духовий (300 осіб) оркестри. Зараз ключове питання – проживання музикантів у дні фестивалю. «Ми просимо львів’ян проявити себе у особливому служінні – гостинності. Лише на одну ніч з 19 на 20 червня відкрийте свої двері для музичних служителів. І це не обов’язково двері домівок, ви можете використовувати кімнати недільної школи, навчальні заклади і загалом будь-які варіанти житла», – закликав диригент.

Керівник відділу колективного замовлення Анатолій Гук продемонстрував усі види афіш і запрошень, які вже готові до роздачі. «Реклама має певний вплив на кожного, хто тримає її в руках, або розглядає на білборді. Наліпки для автомобілів – також ефективний спосіб дати іншим можливість почути про фестиваль. Особливу увагу зверніть на особисте запрошення на Фестиваль надії. Дуже просимо не вкидати запрошення у скриньки – найголовніше віддати його в руки тому, кого кличеш», – наголосив Анатолій Гук. З 23 травня у Львові розпочинається молодіжний марафон по розповсюдженню персональних запрошень, який завершиться 20 червня. Щодо інформації по бронюванню місць для західного регіону – варто поквапитися. На «Арені Львів» незарезервованими лишаються всього кілька секторів.

Директор ГО “Міжнародний фестиваль надії” Михайло Наконечний попросив не панікувати з приводу того, що бронь місць на стадіоні підходить до завершення. Адже під час Фестивалю надії перед парковкою буде встановлено великий екран, і ті, хто бажають почути і побачити, отримають таку можливість. «Зверніть увагу на те, що з 19 червня стадіон «Арена Львів» стає режимним об’єктом, і через це буде особливий контроль до і під час проведення заходу. Прохання до кожного, хто приїде – не брати з собою зайвого (без рюкзаків та великих сумок). І відповідно для тих, хто хоче зайняти кращі місця, прохання приходити за дві години до початку».

Вже з’явилась інформація про те, що 20 червня у Львові від кінотеатру Довженка на Сихові та від площі Петрушевича безкоштовні автобуси будуть курсувати до стадіону і відвозити всіх охочих львів’ян та гостей міста на Фестиваль надії.

Дати, які потрібно запам’ятати:

(Інформацію про них ви також зможете отримати у наступних електронних випусках віснику).

  • 19 червня, 16:00 – брифінг для служителів на стадіоні з Франкліном Ґремом;

  • 19 червня, 19:00 – служіння посвяти на стадіоні «Арена Львів» для львів’ян та всіх інших, бажаючих приїхати самостійно);

  • 20 червня, 17:00 – Фестиваль надії на стадіоні «Арена Львів»;

  • 21 червня – служіння подяки у всіх помісних церквах України за проведений Фестиваль надії.

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії.

Коментарі