В останні дні зимиу приміщенні львівської церкви ХВЄ «Голгофа» відбувся семінар майстер-інструкторів з курсу «Християнське життя та свідчення» (ХЖС). Захід тривав у рамках підготовки до Фестивалю надії.

Близько 250 людей з 8 областей Західної України прибули на дану зустріч. Під час реєстрації кожен учасник отримав пакет навчальних матеріалів, серед яких – план-конспект для проведення груп по курсу ХЖС, «Стежка до християнської зрілості», 12 уроків учнівства, буклет-інструкція для учнів, подарунковий формат Євангелія від Івана, диск з презентаціями та відеоматеріалами курсу.

Усіх присутніх привітав Тарас Колівошка, пастор львівської церкви ХВЄ «Віфезда» та співголова пасторського комітету Фестивалю надії. Він закликав учасників семінару відповідально й посвячено підійти до даного курсу, передати його людям у помісних церквах: «Зараз ми живемо благословеннями минулих поколінь, які були відважними у проповіді Євангелії. То були люди, що мали благоговіння і страх перед Богом, щоб не нарікати. Ми є поколінням великих можливостей, але малої ефективності. Бог буде судити нас згідно тих можливостей, які ми мали, але не використали. Та Господь завжди дає нам ще один шанс, але ніхто з нас не знає, який з них буде останнім!»

Фелікс Волошин, директор відділу Євангелістської Асоціації Біллі Ґрема з душеопікунства і роботи з новонаверненими у Східній Європі, підкреслив, що даний семінар є навчанням не лише для душеопікунів. Курс ХЖС дає великі можливості для духовного оновлення загалом,для формування єдності у помісних церквах. Для нечисельної церкви – це можливість стати частиною чогось масштабного. А для великих громад – можливість задіяти кожного члена церкви у благовісті.

Спеціальним промовцем і вчителем був служитель з тридцятирічним стажем, співробітник Євангелістської асоціації Біллі Ґрема (ЄАБҐ) Гері Кобб. Він є директором по навчанню ЄАБҐ в Шарлотті, Північна Кароліна. Прилетів до Львова на кілька днів спеціально для того, щоб надихнути та поділитись багаторічним досвідом у праці з новонаверненими.

Високий гість розповів передісторію цієї роботи: «Після перших Фестивалів надіїБілі Ґрем побачив серйозну потребу у тому, щоб навчати новонавернених християн. Він так багато думав, у який спосіб найефективніше організувати це, щонавіть не міг спати ночами. От і звернувся з цією потребою до чоловіка на ім’я ДаусонТребман. Але останній через надмірну зайнятість двічі відмовляв Білі, але врешті решт таки погодився. Так Доусен розпочав служіння навчання. Разом з ним цю справу розвивали ще двоє чоловіків – Лорен Сенні та Чарлі Вікс».

Гері Кобб тривалий час що п’ятниці зранку приходив до Чарлі, де вони разом вивчали Біблію, завдяки чому він особисто пізнав Господа, почав практикувати біблійні цінності іхристиянські принципи у своєму житті. А нині Геррі сам є чудовим викладачем, який вміло навчає стиглих християн тому, як правильно допомагати зростати у вірі новим людям у церкві.

Навчання інструкторів було розбито на блоки. У кожному з них Гері покроково пояснював уроки, давав практичні поради і домашнє завдання. Кілька яскравих думок: «Новонавернений християнин стикається з проблемою серця, в якому завжди є хрест і трон: або Христос на троні, а я на хресті, або Христос – на хресті, а я на троні». І ще: «Біблійний принцип: те, що ми приховуємо, – Бог відкриває, але те, що ми відкриваємо, – Бог покриває».

За підсумками тренінгу ухвалено, що один майстер-інструктор повинен взяти відповідальність за організацію навчання ХЖС у трьох церквах. Кожен учасник семінару був забезпечений відповідними ресурсами для проходження курсу «Християнське життя та свідчення» у помісних церквах і повіз додому потрібну кількість матеріалів.

Каже один з учасників семінару, майстер-інструктор з церкви ЄХБ «Нове життя» у Тернополі Андрій Біляк: «Найважливішим у цьому семінарі для мене було усвідомлення, що на майстер-інструкторах лежить величезна відповідальність за власну підготовку і підготовкудушеопікунів та церкви для прийняття новонавернених людей. Відчувається колосальний обсяг роботи, який ми не зможемо зробити без Божої допомоги і сили Святого Духа. Але дуже підбадьорюють особисті приклади євангелізму посвяченого вчителя Гері Кобба, який цікаво і методично зміг донести до нас так багато матеріалу. Надихає й те, наскільки все продумано організаційним комітетом Фестивалю надії. Я не маю сумніву, що захід пройде на відповідному високому рівні, і що це – Божа справа, яку Він поклав у наші серця».

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії

Коментарі