У конференц-залі «Арени Львів» 24 січня зібралися служителі церков західного регіону України. Організатори Фестивалю надії провели для них семінар з питань колективного замовлення та бронювання місць на стадіоні.

Близько шести сотень священнослужителів різних євангельських деномінацій з шести областей Західної України взяли участь у семінарі. Вони ознайомилися зі схемою реєстрації великих груп (від 8 людей і більше) на Фестиваль надії, який проходитиме на стадіоні «Арена Львів» 20 червня 2015 року.

Ключовий аспект підготовки до проведення Фестивалю надії полягає у забезпеченні можливості всіх охочих брати участь у євангелізаційній зустрічі. Адже саме присутність на стадіоні максимальної кількості людей гарантуватиме успіх фестивалю і реалізацію його центральних завдань. «Цей захід має на меті зібрати людей, яких любить Бог! А Бог любить усіх!», – наголосив директор відділу логістики Міжнародного фестивалю надії Михайло Наконечний.

«Нам потрібно найперше повірити, що цей стадіон буде наповненний і що фестиваль може зібрати 35 тисяч учасників, – звернувся до присутніх перший заступник голови Всеукраїнського об’єднання євангельських християн-баптистів Іван Романюк. – А потім кожен на своєму місці має ревно молитися і плідно працювати для того, щоб ми стали свідками цього!»

Після спільної молитви та розлогої презентації цілей, завдань і програми Фестивалю надії директор заходу Василь Герасимчук повідомив необхідні кроки для церкви, яка вирішила брати участь у благовісті на “Арена Львів”.

Найперше, відповідальний за колективне замовлення у кожній помісній церкві повинен скласти список охочих відвідати фестиваль, домовитися з перевізником про відповідний транспорт, заповнити і надіслати в офіс заявку від імені церкви для участі у заході. Бланки заяв розміщені на сайті Фестивалю надії. Від офісу своєю чергою має надійти реєстраційне підтвердження з номером заявки, квитки на бронь у певному секторі, спеціальний розпізнавальний знак для автобуса і, до того ж, бланк заяви на відшкодування транспортних витрат. Максимальна сума відшкодування може складати до 90% від загальної суми. Усі необхідні для реєстрації документи і додаткова інформація буде розміщена на офіційному сайті Фестивалю надії.

“Я звик, що семінар – це щось загальне або суто духовне. А тут просто вражений рівнем організації та чіткістю поставлених завдань. Тепер я відчуваю весь рівень відповідальності за посаду координатора. Отримавши до всього інформаційну папку, з якої все зрозуміло, тепер можу почуватися впевнено, і зможу пояснити та ілюструвати почуте іншим. Зроблю все залежне від мене, щоб привезти якомога більше людей із моєї церкви та їх друзів на Фестиваль надії”, – поділився враженням Роман Корнійчук, координатор по колективному замовленню рівненської церкви “Відродження”.

Організатори також розповіли про зв’язок комітету колективного замовлення з душеопікунським відділом і анонсували найближчі організаційні заходи: семінар для молодіжних лідерів задіяних церков “Ціна твого вибору” 21 лютого і жіночу молитовну конференцію “Прийди и побач” 7 березня.

Учасники семінару звершили спільну молитву: за мир в Україні і за благословенну підготовку і проведення Фестивалю надії. А організатор Михайло Наконечний підкреслив, що увесь грандіозний проект фестивалю будується за принципом айсберга: лише 10% – це сам захід 20 червня. Натомість, 45% – це масштабна підготовча робота і ще 45% – це робота після фестивалю. Таким чином, учасники семінару отримали усю потрібну інформацію і матеріали для того, щоб забезпечити кожен у своїй церкві ефективність цього підготовчого етапу, а відтак – закласти ґрунт для успішного проведення самого фестивалю.

Наостанок, організатори нагадали про молитовну варту Фестивалю надії, яка щовечора о 22.00 об’єднує небайдужих у проханні Бога благословити цей захід.

Прес-служба Фестивалю надії

097 284 09 38 Оксана

Коментарі