28 грудня відбулася радісна, урочиста подія у житті церкви. Через святе водне хрещення заповіт з Богом укладали люди, які усвідомили свою потребу у Спасителі, розкаялися у гріхах і прийняли рішення жити згідно з Божими заповідями, маючи добре сумління перед Богом і людьми. Восьмеро молодих братів і сестер стали перед церквою у білій одежі, яка символізує чистоту серця і тим самим засвідчили свою готовність бути членами Христової Церкви – Його Нареченої.

Пресвітер Берлінець Василь Якович звернувся до присутніх з словом настанови про два види хрещення, які описано в Біблії. Це хрещення Духом Святим, що відбувається в момент щирого покаяння і навернення людини до Бога і водне хрещення, що символізує смерть для світу і гріха і воскресіння для нового життя з Богом у доброму сумлінні.

Отож, з радісним трепетом майбутні члени Христової Церкви заходили у воду і голосно засвідчували свою віру в Господа Ісуса Христа і обіцянку доброго сумління. Спів хору «Усі, хто у Христа хрестилися – у Христа зодягнулися! Алілуя!» супроводжував охрещених у перші миті їхнього нового життя у заповіті з Богом.

Про важливість молитви благословіння з покладенням рук служителів над новими членами Церкви звернувся пресвітер Назаркевич Ярослав Іванович. Як чинили апостоли у першоапостольській церкві, благословляючи і просячи Бога про сповнення Святим Духом для життя у вірі, так звершили молитву над новими охрещеними служителі – пресвітери і зараз. А вся церква вітала, молилася і раділа разом з братами і сестрами, для яких ця подія стане незабутньою у їхньому житті.

Коментарі