Міжнародний фестиваль надії організовує масштабну інформаційно-молитовну зустріч для служителів церков західного регіону України. Очікується близько 400 служителів з шести областей: Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської, Рівненської та Тернопільської. Брифінг відбудеться 18 жовтня 2014 року в конференц-залі стадіону «Арена Львів».

У програмі брифінгу візьмуть участь голови євангельських християнських конфесій України, єпископи: Валерій Антонюк, Михайло Паночко, Василь Райчинець, Сергій Шаптала, та віце-президент Євангелістської асоціації Біллі Грема, Віктор Гамм.

Метою зустрічі є:

  • Дати офіційний старт у підготовці проекту Міжнародний фестиваль надії.
  • Донести до служителів основну інформацію про проект Міжнародного фестивалю надії у Львові, представити цілі і мету фестивалю, оприлюднити заплановані заходи в рамках підготовки проекту.
  • Провести спільну молитву служителів за особливе Господнє благословення для України в цей важкий для нашої держави час.
  • Надихнути служителів на початок особливої євангелізаційної праці в рамках міжнародного Фестивалю надії в помісних церквах.

Протягом найближчих дев’яти місяців, планується грандіозна робота з організації і підготовки найчисленнішого загальнохристиянського заходу в Україні за останні 8 років. Надзвичайно великий обсяг роботи – як організаційної, так і молитовної, постає перед кожним християнином. Основне завдання всіх підготовчих заходів – залучити до участі в програмах Фестивалю надії якомога більше християн України.

Слідкуйте за останніми новинами Міжнародного фестивалю надії на нашому сайті та в соціальних мережах.

Дякуємо, що Ви з нами!

Джерело: www.hopefest.lviv.ua

Коментарі