У серпні відбулося гарна подія – свято немовлятка. Молоді матусі принесли своїх маленьких діточок – благословіння, яким Господь наділяє сім`ї, щоб подякувати Богові, поділитися досвідом, разом помолитися за своїх малят.

У сім`ю Мурмилів Наталі та Олександра Господь дарував перевістка – синочка Максимка, а Перегінці Ліда та Костянтин радіють вже другій дитинці – донечці Даніелочці, сім`я Шупарських Юля та Костянтин дякували Богові за другого синочка- Андрійка,а у Калиняків Оксани та Ігора чудовий букет діточок доповнився донечкою Златою, яка стала четвертою дитинкою в сім`ї.

З особливим трепетом наші матусі молилися за своїх діточок, слухали слово наставлення, в якому говорилося про особливу відповідальність перед Богом, яку несуть батьки за виховання своїх дітей, про важливість молитви та перебування у Слові Божому, щоб з Божою допомогою пройти з діточками через усі далеко не прості лабіринти виховання.

Тож нехай Господь благословить наші християнські сім`ї , щоб і батьки і діти могли в унісон сказати : «А я, тат дім наш будемо служити Господеві…»

Коментарі