В останню суботу травня сестри вирішили провести молитовне спілкування на мальовничому березі Винниківського озера. У цей день Господь щедро благословив гарною погодою, теплим, вже літнім сонечком і такими сповненими життєвої сили зеленими краєвидами, що це надихало кожну сестру благословити Ім`я Господнє в молитві – прославлення, яку провела сестра Ілона Соболь. В прославленні Бога є велика сила для життя, приємного Богові і благословенного серед людей. Кому як не сестрам: мамам, бабусям, донькам помічати довкола себе навіть дрібниці, за які належить віддати Богові подяку і отримати силу бути помічницями для своїх чоловіків, порадницями дітям і внукам.

Сестра Галя Стадник звернула увагу присутніх на роль сестри, як дружини, матері у сім`ї. Дружини є тими, хто можуть створювати своєю поведінкою і життям благословенну атмосферу миру, взаєморозуміння і поваги у своїх сім`ях. Саме про свої сім`ї, дітей, чоловіків, а також про ті сім`ї, які потребують особливої Божої опіки полинула у небо сестринська молитва. Також просили сестри Небесного Батька про мир в нашій державі і мудрість для влади.

А ще був добрий час поспілкуватися, поділитися один з одним тим, що лежить на серці, просто помилуватися чудовою природою і провести майстер клаc «Як красиво пов`язати шалик». А наймолодше покоління сестринства з захопленням порушувало спокійні води озера, відкривши купальний сезон у цьому році.

Швидко проминув день у спілкуванні в дружній сестринській сім`ї, але він став ще одним кроком, який зближує людей один з одним, об`єднує у спільних мріях і прагненнях бути благословенними дружинами, матерями, доньками, бабусямиу своїх сім`ях.

Коментарі