У нашій уяві гори завжди асоціюються з величчю, могутністю. Тому підкорити їх можуть тільки сильні та відважні. Наш дружний братерський колектив, у якому об`єдналися і старші, і молодші вирішив підкорити гору Пікуй.

З чудовим настроєм, готові до звершення подвигу сходження на найвищу точку Львівської області, брати вирушили в дорогу. Дорога і спільна ціль об`єднує людей. Тому це був хороший час, коли долаючи нелегкі кілометри підйому, старші брати, тати могли поспілкуватися з молодшими, з своїми синами. Справді, хороший урок розвитку довіри і відчуття поруч братнього плеча, готового підтримати.

І ось, всі на вершині! Панорама, яка відкрилася перед поглядом, не залишила байдужим жодного брата. Споглядання на Боже творіння захоплює, спонукує до поклоніння перед Творцем. І полинула над Карпатськими вершинами пісня хвали «Великий Бог, коли на світ погляну…» Брати-фотолюбителі старалися знайти і сфотографувати маленькі милі чудеса прекрасного Божого творива.

І серед цієї величі по-особливому сприймалося Слово Боже, яким поділилися брати-пресвітери Ярослав Назаркевич та Василь Берлінець. А ще піднеслася у небо братерська молитва за рідний край, свої сім`ї.

Швидко пролетів час у дружньому братерському спілкуванні та приготуванні улюбленої чоловічої страви – шашлика. Поверталися додому втомленими, але сповненими незабутніх вражень і бажанням частіше проводити час у братерському християнському спілкуванні.

Коментарі