Питання вибору – завжди актуальне для молодої людини. Проте, одна річ приймати рішення, інша – пожинати наслідки своїх рішень. Саме під темою «Свобода вибору, та її наслідки» – пройшло чергове спілкування молодіжного руху «Час Змін». Вже доброю традицією стало те, що на молодіжні зустрічі приходить молодь не лише помісної та більшості львівських церков, гості з вулиці, але й приїжджають молоді люди з різних церков Львівської області, зокрема Гійче, Волиця, Рава-Руська, Стрий, Новояворівськ, Грибовичі, Пустомити, Червоноград…

Спілкування розпочалось молитвою та спільним поклонінням. Звично талановиті та посвячені учасники музичної групи допомагали у цьому всім присутнім. Дотепні і комунікабельні ведучі молодіжного спілкування БогодарВойтович та Марта Висоцька задали тон та створювали теплу атмосферу в залі, проводячи опитування та кумедні конкурси.

Також присутні побачили інсценівку, в якій гарно проілюстрували злободенність, розчарування від нездійснених мрій, та часто, безвихідь становища, в якому опиняються молоді люди внаслідок своїх хибних рішень, і ті ненадійні мотиви, якими вони керуються під час вибору: бажання влади, контролю, збагачення, слави…

Звісно, молитва. Усі присутні молились за потреби молоді, та за ситуацію у нашій країні у форматі МП-3.

Промовцем даної зустрічі був Пастор Центральної Баптистської Церкви м. Львова Ярослава Назаркевич. Основним текстом Писання: « Сьогодні взяв я за свідків проти вас небо й землю, життя та смерть дав я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє, щоб любити Господа, Бога свого, щоб слухатися голосу Його та щоб линути до Нього, бож Він життя твоє, і довгота днів твоїх… » (Повт.30:19,20). Так, людина має право вибору, і це великий Дар Божий, але не має вибору, щоб не нести наслідки обраного шляху.

Пастор Ярослав наголосив на тому, що:

– свобода вибору дається не для свавілля, а для чинення волі Божої;

– якщо людина у всьому прагнутиме догодити Богу, і цим буде мотивований той чи інший вибір, то пожне благословення;

– усі рішення звіряти з Божими принципами;

– по-справжньому людина буде задоволена тоді, коли її життям буде задоволений Бог;

– «головні речі у житті – мають бути головними».

Молодіжний рух «Час Змін» бажає кожній молодій людині робити такий вибір, наслідки якого були б благословенням для вас і для оточуючих!

Попудник Іванна

Коментарі