«Як добре братам бути разом», у цьому пересвідчились брати під час поїздки на базу відпочинку «Волошка» з 7 по 9 листопада 2013 року, яка розташована біля містечка Олександрія на Рівненщині.

13 братів Церкви «Дім Євангелія» мали хорошу нагоду провести час у «спільноті братерській», навчаючись істин зі Слова Божого, перебуваючи в молитві та спілкуванні. Ділились Словом пастор Церкви «Дім Євангелія» брат Ярослав Назаркевич та пастор Рівненської Церкви «Благодать» брат Любомир Турчак.

Теми, які розглядалися: «Три ідоли і одна посвята»,«Батько – священик сімї» та «Як чути голос Божий». Без сумніву, всі теми є актуальними для братів, тому що саме брати покликані Богом брати на себе відповідальність. Відповідальність перед Богом за себе особисто, свій духовний стан, за свою сім`ю, за церкву, членом якої являються та її духовний стан. Брат Любомир поділився досвідом братерського служіння в церкві «Благодать».

У перерві між спілкуваннями кожний охочий міг прийняти участь в активному відпочинку: зіграти в баскетбол або теніс, прогулятись до річки і навіть збирати гриби.

За відгуками братів, які приймали участь у поїздці, вона була корисною і покликана до становлення братерського служіння церкви «Дім Євангелія».

Олег Пенюк

Коментарі