Чудового сонячного суботнього ранку сестри з гарним настроєм і в очікуванні відпочинку і приємного спілкування займали місця в автобусі, щоб відправитися до місця зустрічі на затишній галявині соснового лісу. Ця зустріч була особливою тим, що тут зібралися представники різних сестринських поколінь у своїх родинах.

Протягом усього життя усі ми, сестри , виконуємо певні ролі: дочки для своїх батьків, дружини своєму чоловіку, бабусі для онуків, і особливо почесну роль прабабусі для правнуків. Про те, чи легко, чи ні, які труднощі і благословіння преживаємо, виконуючи ці ролі, ділилися сестри у дружньому колі. А розпочалася зустріч, за пропозицією Ані Дорошенко, з читання двох Псалмів, де звеличується Ім`я Господа – Творця. Справді, серед величного творіння так і хотіло серце співати: «Великий Бог! Як на світ погляну…», а потім линули молитви подяки і прославлення Бога – Творця.

Це приємно, коли і маленькі, і молоді, і старші сестри знаходять спільну мову, прислухаються один до одного, допомагають у щоденних турботах, а ще збираються разом, щоб спілкуватися і, одночасно, дружно попрацювати, поспівати. Про таку єдність між поколіннями свідчили наші молоді сестри, відкриваючи секрети: що вони навчилися у своїх матусь, бабусь, а старші сестри залишали добрі побажання підростаючому поколінню. Наші наймолодші представники сестринства – Мартуся, Уляночка, Евелінка і братик Назарко створювали родинну атмосферу, де старші для них були добрими бабусями, а молодші турбувалися, як мами і сестри.

Сестра Таня Макогончук запросила усіх на сонячну галявину, щоб трішки порухатися і позайматися фізкультурою, а потім всі з молодечим запалом грали у ігри, приймали участь у конкурсі «Створи зачіску для представника певної професії».

А ще по-особливому смакувало блюдо з димком – шашлик і картопелька.

Цей день став незабутнім для сестри Лариси Плаксенко. Бо саме тоді вона святкувала свій День народження. Щастя, миру, радості, любові бажали сестри іменинниці у пісні і щиро вітали.

Так, це прекрасно, коли єднаються сестри у своїх родинах, у церковній спільної, бо в єдності – сила і запорука благословенного життя. Дякували сестри Богові за таку чудову зустріч, сонячну погоду і благословенний час!

Коментарі