20 липня наші сестри мали особливе, дуже ніжне і приємне свято – день немовлятка. 8 молодих матусь разом з своїми діточками, які нещодавно народилися, були безпосередніми учасниками події. Це Іванна Мельник з донечкою Терезою, Таня Дейнека з донечкою Поліночкою, Оля Назаркевич з синочком Марком, Ліда Подолян з синочком Матвійком , Сусанна Муляк з донечкою Андріаночкою, Саша Колєнкова з донечкою Лізою, Романна Чумко з синочком Маркіяном, Орися Глодан з синочком Владиславом.

Дехто з сестер стали матусями вперше, тому таке спілкування разом з більш досвідченими мамами стало доброю і корисною традицією. У дружній атмосфері, в супроводі радісного лепету немовлят, сестри співали, ділилися думками про перші кроки у вихованні своїх діток, уважно слухали роздуми сестри Ані Дорошенко про важливість посвяти своїх дітей Господу вже з перших моментів їхнього життя. Сестра Аня привела до прикладу важкі часи дитинства Мойсея, коли єврейських немовлят було наказано вбивати, а його батьки таки зуміли з Божою допомогою зберегти і виховати свого синочка. І теперішній час має свої «підводні камені», але, покладаючись на Бога, можна виховати і виростити своє насліддя на радість батькам і славу Богові.

Також сестри підготували цікаві конкурси і ігри для молодих матусь, а ще частування різними смаколиками.

Як же на святі немовлятка без подарунків? Особливим і пам`ятним став подарунок сестри Люди Крамарчук, яка сплела для кожного дитятка симпатичний плед. Це стало символом того, що матусі повинні покривати теплом своєї любові і молитвами своїх діток у щоденному житті.

Нехай зростають ці дітки з благословінням Божим і ніжною турботою своїх матусь, а також під надійним захистом і увагою своїх татусів!

Коментарі