Співайте для Господа пісню нову, Уся земле, – співайте для Господа! Співайте для Господа, Благословляйте Ім’я Його, З дня на день сповіщайте спасіння Його! Розповідайте про славу Його між поганами, Про чуда Його – між усіма народами, Бо великий Господь І прославлений вельми, Бо всі боги народів – божки, А Господь створив небеса, Перед лицем Його слава та велич, сила й краса – у святині Його!
Псалом 95:1-6

18-19 травня 2013 року Господь подарував можливість молодіжному хору ЦЦ ЄХБ м. Львова «Дім Євангелія» відвідати братів і сестер у Білорусі та прославити Нашого Бога. Протягом двох днів наша молодь мала змогу познайомитися та поспілкуватися з молодими людьми, а також побувати на цікавій екскурсії.

У неділю вранці львівський хор у церкві «Вифлеєм» м. Мінська провів служіння, під час якого возносив Богу хвалу та подяку величальними псалмами «Свят Наш Господь», «Soli deo» за все, що Він нам посилає. Після ранкового служіння хористи завітали у Центральну церкву м. Кобрина, де продовжили прославляти Творця піснями, віршами, Словом Божим. Ми відчували любов та щирість братів і сестер відмінних за національністю, проте рідних за духом. Завершальним акордом стала спільна прогулянка кобринської та львівської молоді під час якої в центральному парку міста лунав спів Нашому Батьку Небесному.

Тому, кожен член нашого хору заносить подяку людям за те, що молилися та переживали за наше служіння в Білорусі, а Господу за те, що, незважаючи на відстань, різну національність, кожен з нас міг відчути атмосферу сім’ї, в якій панує мир, радість, любов, взаєморозуміння, а все тому, що наші кроки, наші бажання та серця бачив Бог, Який веде нас міцно за руку і ніколи не залишить, якщо ми будемо нести Його Слово в народи.

Коментарі