Не дивлячись на те, що на календарі зима, у молоді Центральної церкви м. Львова «Дім Євангелія» в серцях панує весна, адже січневе молодіжне служіння пройшло під гаслом «Вони і Ми – Батьки і Діти», а це означає, що мова йшла про стосунки з найріднішими – батьками, від спогаду про яких, на душі стає тепло та затишно. Молодіжна команда підготувала цікаву програму, у якій безпосередньо все було дотичне до стосунків дітей та батьків: представили увазі глядачів інсценівку про те, як часто ми (діти) забуваємо сказати батькам «дякую», або хоча б декілька теплих слів. Показали відео-ролик, головними героями якого були мешканці нашого міста.

Спікером цього вечора став Любомир Кубінський. Перш ніж сказати, що Біблія думає про стосунки батьків і дітей, Любомир закликав нас подякувати їм за те, що вони дали змогу нам народитися. За те, що ми живемо у повноцінних сім’ях, в той час, коли в світі так багато розлучень та дітей сиріт. І, звичайно, за те, що ми народилися у сім’ях, в яких знають Бога і довіряють Йому. Також було зазначено, що люди Божі не застраховані від помилок і, часто, через ці помилки ми можемо зруйнувати життя собі та близьким, адже ціна таких речей надзвичайно велика. Проте, варто пам’ятати, що коли будуються відносини між батьками та дітьми, у цьому життєвому процесі беруть участь обидві сторони, щоб в майбутньому не було змоги перекладати відповідальність і вину за вчинене на когось. Батьки повинні давати шанс приймати самостійні рішення своїм дітям, не нав’язуючи своїх бажань та переконань, адже у сфері «життєвих рішень» батьки виконують роль порадників. Наголосив, також, на тому, що те як ми живемо зараз з нашими батьками, воно буде мати пряме відношення у стосунках з нашими дітьми, адже те, що ми сіємо зараз, те ми будемо пожинати у майбутньому.

Головними правилами цього вечора, за словами проповідника, стали чотири істини: перше – Господь закликає кожного з нас слухатись батьків; друге – у своєму житті ми всі чинимо помилки; третє – наші відносини з батьками залежать виключно від нас самих; четверте – довіра до Господа полягає в тому, коли ми даємо більше свободи своїм дітям. Завершальним акордом цього вечора став український сімейний гімн «Де згода в сімействі», який виконали група прославлення разом з громадою християнської молоді м.Львова.

Відчути тепло і затишок сімейного вогнища усім присутнім дозволили дівчата з команди «Зелена кафе», які приготували смачні солодощі та напої.Молоді люди куштували, радіючи та просто весело спілкуючись у колі друзів, яке іншими словами можна назвати Божою сім’єю.

Тому, нехай Господь благословить кожного з нас розуміти усі ці істини і, не зважаючи на те, куди б нас не закинуло життя, завжди пам’ятати про батьків і говорити їм теплі слова, адже життя дане нам Богом – ОДНЕ і батьки, які завжди поруч у найскрутніші моменти життя у нас – ОДНІ.

Марта Висоцька

Коментарі