У вівторок 24 квітня щомісячне молодіжне спілкування пройшло у незвичному форматі – відбувся “Bible квест”. Цей захід мав на меті не тільки об’єднати молодь але й включав у себе бліц-екскурсію пам’ятками Львова.

Усі учасники були розділені на команди за колінами Ізраїля, отримували карту міста та підказки, де саме на них чекають. Команди отримували найрізноманітніші завдання, зокрема на перевірку знання Біблії, творчі, соціальні, кожне з яких мало допомогти їм перейти до наступного етапу. Після таких пригод залишилося лише “зібрати” зашифрований біблійний вірш і все, ви у фініша. Саме тут мала місце справжня боротьба… Вир емоцій, своєрідний азарт, прагнення до перемоги – ось що можна було побачити на обличчях учасників.

Ось що каже Катя Бляшик: «Всім учасникам була надана можливість покращити своє здоров’я (про що свідчили червоненькі личка), дізнатись більше про Львів і найголовніше-більше пізнати і засвідчити іншим про велич Творця!». Інші учасники також висловлюють свої враження: «Ми змогли активно використати час і співставляючи з вивченням і перевіркою знання зі Слова Божого. Я вважаю, що це нам тільки на користь» (Таня Дзюринець); «Мета квесту була справді виконана: він зміг зблизити більш молодь, звісно набігались немало,але воно того варте було» Руслана Мазепа.

Коментарі