24 квітня ввечері Дім молитви церкви «Дім Євангелія» був переповнений присутніми, адже вперше десять церков ЄХБ Львівського регіону, а саме: «Віфанія», «Трійця», «Виноградна лоза», «Осанна», «Дім Євангелія», «Перша», «Сихівська» «Винниківська», «Божа любов» та «Скинія» – мали спільне служіння з нагоди світлого дня Христового Воскресіння!

У святковій програмі взяли участь брати та сестри із вище перелічених церков, а також гість – пастор Олександр Савич (м. Луцьк), який дуже доступно та чітко сказав проповідь виділяючи три основних аспекти на прикладі Марії Магдалини, Хоми та Петра:

  1. Ніколи не пізно для чуда;
  2. Ніколи не пізно прийти до Господа;
  3. Ніколи не пізно почати заново.

Богослужіння закінчилось молитвою усіх пресвітерів церков, кожен з яких вголос молився про одне з наперед визначених спільних молитовних прохань.

Після служіння присутні скористалися можливістю поспілкуватися, а спеціально підготовлені стенди із фотографіями дали змогу трішки ознайомитись із життям тої чи іншої церкви.

Спільність та єдність церков – хороший ґрунт для рясних Божих благословінь для кожної помісної церкви і, загалом, для всього міста.

«По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою». Івана 13:35

Коментарі