Молодіжний рух «Час змін»

Молодість – мабуть, найкраща пора життя, а молоді люди – найбільш сповнені життєвої енергії та бажання досягти найбільшого в найкоротший час. Тому молодь завжди є позитивною рушійною силою в церковній громаді. Їх люблять, їх розуміють, їм дають можливості росту у служінні. А вони прагнуть служити, вчитися, дружити, творити та жити для слави Божої.

Молодіжний рух «Час змін» – це живий, динамічний організм, який об`єднує молодь різного віку у прагненні реалізувати свій потенціал. Загальні молодіжні спілкування – це неймовірна щомісячна подія очікувана усіма, хто молодий душею і серцем. Нові знайомства, молитва один за одного, кавово-чайові спілкування, невимушена атмосфера та актуальні теми, підготовлені компетентними спікерами дають хороший старт для правильних життєвих починань.

Молодіжні дискусійні групи – гармонійне продовження загальних спілкувань. Саме на групах можна задавати запитання, дискутувати та набувати необхідних знань і утверджуватися у Біблійних істинах. Тут народжуються близькі довірливі стосунки, тут звучать молитви підтримки один за одного і тут відчувається атмосфера сприйняття, уваги та небайдужості до кожного учасника.