Годування безхатченків

Соціальне служіння – це служіння, яке йде пліч-о-пліч з благовістям і є гармонічною складовою життєдіяльності церкви. Звичайно, кожен зокрема, як християнин, може сказати, що робити добро людям є внутрішньою мотивацією і потребою відродженої віруючої людини.

«Любіть один одного як Я полюбив вас» – це слова Христа, які спонукають задуматися, а як полюбив Христос людей? Він розумів людей, вислуховував, приходив до них в дім, годував, зціляв, заспокоював, давав надію і ціль в житті. Христос любить людей і сьогодні так само як і в часи, коли Він ходив містами і селами ізраїльського краю.

Сьогодні Його справу продовжують християни – люди великого люблячого серця. Це Христова Церква. Соціальне служіння нашої церкви об`єднує людей різного віку. Зокрема, щоп`ятниці на церковній кухні збирається команда «професіоналів приготування каш та вітамінних салатів», які щоразу з ентузіазмом та молитвою беруться за справу і вже за короткий час несуть приготовані порції у затишну палатку на подвір`ї Дому Молитви. Там збираються люди. Приходять ті, хто немає даху над головою, також є такі, які «опустилися на дно» через пиятику і наркотики, є одинокі, покинуті люди. І всім їм потрібне добре слово, увага, просто тарілка теплої їжі. Разом з тим, щоразу звучить проповідь Слова Божого, яким діляться наші брати. Тих, хто хоче змінити своє життя і вибратися з полону пияцтва і наркоманії, запрошуємо до християнських реабілітаційних центрів.

Бог зрощує плоди покаяння у стомлених гріхом серцях. Тож, нехай світло Христової любові світить через практичне життя усіх членів Львівської церкви!