Підліткове служіння

Багато сімей, діти котрих доростають до підліткового віку, стикаються з непростим, а деколи і важким періодом, коли твій син чи донька вже не дитина, але ще і не дорослий. Це період бурхливого формування юної особистості, який часто характеризується радикальними змінами у поведінці, зовнішності, настроях, поглядах і бажаннях підлітка.

Як зберегти у цей непростий період здорові стосунки з батьками, не розгубити друзів, зрозуміти себе і знайти сенс у всьому, що відбувається навколо і в твоєму тілі та серці?

Відповісти на такі надважливі питання і пройти цей дивовижний, цікавий і суперечливий період разом – таку ціль поставили перед собою лідери підліткового служіння GoodZone.

Отож, для підлітків є:
✓ Щотижневі підліткові зустрічі, щоразу різні, щоразу цікаві, актуальні.
✓ Душеопікунські стосунки юної особи з більш досвідченим старшим другом.
✓ Підліткові малі групки – дівчачі та хлопчачі – місце, де вчаться дружити, молитися один за одного, добре поступати у різних ситуаціях, розбирають важливі теми і просто гарно, з практичною користю проводять час.
✓ Підліткові табори – час максимально насичений різноманітними активностями, подіями, «мозговим штурмом» для різних сфер підліткового існування, час роздумів над Божими істинами та спільного поклоніння Богу і молитви.