Насиченими та благословенними були дні зимового підліткового табору GoodZone 2020.
Підлітковий табір… Це завжди бажане поєднання слів, яке «музикою» звучить у вухах та серцях найактивніших учасників цього дійства – підлітків. Тому саме на початку року GoodZone 2020 старував у мальовничому селі Волошки і залишиться у незабутніх спогадах таборян, як час теплого та дружнього спілкування у християнській спільноті, де кожен підліток приймав активну участь! Табірні ігри, а також майстер-класи як для дівчат, так і для хлопців стали вагомим вкладом у рухову та творчу активність таборян. Впродовж дня підлітки розгадували квест-кімнати та змагалися в брейн-ринзі. На біблійних уроках, на прикладах з життя старозавітнього Якова, говорили про минуле, та як воно впливає на подальше життя, та про теперішнє – як твоє оточення і те, що ти вибираєш сьогодні, формує твоє сьогодення. Зазирнули і у майбутнє – які Бог має на нього плани, та як Він може прославитись в твоєму житті, попри помилки минулого, та невдачі, які бувають зараз.
Родзинку кожного вечірнього спілкування – сценку з життя Скруджа – всі очікували з нетерпінням. Адже йшлося про те, як старому скнарі Скруджу відкривалось його минуле, та правда про його теперішнє, і яким могло би бути його майбутнє, якби він не змінився і не повірив у Різдво.
Дякуємо кожному підлітку, який зробив цей табір особливим, та лідерам, хто посвятив свій час і бажання серця для служіння підліткам!
Ірина Крамарчук

Коментарі