У неділю євангельські християни баптисти Львівських церков зібралися разом для того, щоб спільно у єдності серця і духа подякувати Богу за щедрі дари. Справді, подяки Богу забагато не буває. Адже віруюча людина не є просто «споживачем» благословінь, а вона усвідомлює, що все в житті є дане Богом. І, відповідно, подяка повинна стати «диханням» християнина.
Темою єдності дітей Божих, як одного з проявів подяки Богові поділився старший пресвітер Львівського Обласного Об`єднання Церков ЄХБ Олег Никодимович Боднар. Він звернув увагу на молитву Ісуса за послідовників, у числі яких є і християни 21 століття, де Христос благав Отця про єдність між учнями. Віримо, що молитва Ісуса почута і єднання у спільному поклонінні є одним з проявів єдності Дітей Божих.
Натхненне служіння молодіжного хору Центральної церкви, можна сказати, було маленькою репетицією величного небесного прославлення Бога у вічності.
Важливою частиною святкового служіння стала спільна пасторська молитва подяки за хліб, воду і Слово Боже. Важливою рисою християнина є вираження подяки за конкретні благословіння. А хліб, вода та Біблія – це життєдайні дари Божої благодаті.
Одним з гостей свята був міський голова Львова Андрій Садовий і віруючі люди, виконуючи повеління Боже молитися за владу, з радістю звершили щиру молитву, просячи мудрості та благословіння у праці для можновладних.
Вдячне серце є радісним, тому, християни, черпаймо з цього чистого Божого джерела сил та натхнення до життя в побожності, єдності та любові!

Коментарі