Львівська церква поповнилася новим служителем! Брат Богдан Нежельченко разом з дружиною Лесею дали згоду нести всі труднощі і радощі дияконського служіння. Це справді свято для церкви, бо свідчить про розвиток церкви, її прагнення до кращого служіння як членам церкви так і розширення служіння за межами церкви.
Зі словом настанови і щирих побажань до брата Богдана та сестри Лесі, а також і до всієї церкви звернувся голова Львівського об`єднання церков ЄХБ брат Олег Никодимович Боднар. Він звернув увагу на критерії вибору дияконів як у ранньоапостольській церкві так і в сучасній. Ці вимоги зростали по наростаючій, згідно з тенденціями та можливостями часу, в якому жила та служила церква. Та стержнем всякого служіння було і залишається поширення Слова Божого.
Диякон – це людина з відповідним характером, що любить людей, та вміє ладити з ними, а також вести за собою. Це непросте завдання, та служитель Христової Церкви черпає натхнення, силу і любов з Слова Божого, що живе і дяльне у будь-якій ситуації.
Шанувати, коритися, заховувати між собою мир і молитися – ось порада для Церкви у її ставленні до служителів, щоб служіння звершувалося і царство Боже поширювалося.
Молитву з рукопокладенням звершили пастор Ярослав Іванович Назаркевич та Олег Никодимович Боднар, а вся велика церковна сім`я радісно вітала сім`ю нового служителя.

Коментарі