1 липня Львівська Центральна церква «Дім Євангелія» гостинно відкрила двері для гостей і учасників великого святкового служіння – хрещення. Цього дня тридцять двоє людей з чотирьох церков були винуватцями такого гарного свята. Вони стояли у білих одежах, з хвилюванням і очікуванням тої хвилини, коли голосним «Вірую і Обіцяю» складуть обітницю доброго сумління і вірності Богові на усе життя.
Зі словом настанови і тлумачення щодо того, що таке хрещення, чому віруюча людина приймає хрещення і як це робиться згідно Біблії, звернувся до церкви пастор Тарас Сало. Він звернув увагу на те, що хрещення – це зовнішній прояв внутрішньої переміни, яка відбулася у серці людини і має глибокий духовний зміст. Це згода увійти у заповіт з Богом і належати Йому як Господу. Це засвідчення того, що людина стає членом помісної церкви і буде дбати про служіння, чистоту і святість церкви.
Виконуючи повеління Господнє – щоб кожен, хто увірував – охрестився, ці люди входили у воду і пресвітери церков звершали їхнє хрещення.
Молитву благословіння, квіти, слова привітань та побажань духовного зросту, вітальні пісні хору та пам`ятні Біблії – усе це приймали з щасливими усмішками нові члени Христової церкви. Також вони першими взяли участь у заповіді Спомину страждань і смерті Ісуса Христа. Хліб і чашу з вином їм піднесли пресвітери церкви.

Коментарі