Сім`я – це те найдорожче і рідніше, що має людина. Це те місце, де твориться щастя, де розквітають найкращі риси характеру, де дихають “повітрям” любові, прощення, розуміння. Сім`я – це дім, двері якого відкриті, де для всіх є місце і всіх чекають. А творцями такого «раю на землі» є чоловік і дружина. Саме їм дане Богом право закласти фундамент щасливого гніздечка і дбати про якісну розбудову сімейства.
У травні місяці вже традиційно проходять заходи, присвячені різноманітним питанням, що стосуються сім`ї. Розпочав цей родинний марафон Тиждень молитви і посту за різні сфери сімейних стосунків. Щовечора, як заключний акорд молитовного дня, збиралися ті, хто вже має сім`ю та й ті, хто ще тільки стоїть перед важливим рішенням. У переліку важливих питань, які приносили перед Господа були: захист Християнських принципів створення сім`ї; щоб чоловіки були священниками та мудрими головами сімейств, а дружини – добрими і чуткими помічницями для них. Молилися за сім`ї, які переживають кризові періоди, за стосунки між старшим і молодим поколіням. Просили в Бога, щоб створювалися нові сім`ї і, звичайно ж, дякували за сімейне служіння і наші сім`ї.
Усі недільні служіння у травні також об`єднані темою розвитку і укріплення сімейних стосунків. Адже покора в сім`ї, повага і прийняття, прощення і поклоніння – це ті фундаментальні риси, які повинні проявлятися у тих сім`ях, які справді хочуть будувати щастя і жити в ньому. Віримо, що для багатьох це хороше нагадування, а для когось, можливо, стало стимулом до нових якісних змін.
Ще однією яскравою подією у нашому місті стало Свято родини та хода на захист сімейних цінностей. Мета такого заходу – зробити заяву про те, що християни залишаються твердо стояти на Біблійних принципах побудови сім`ї і проголошують християнські принципи у подружніх стосунках як єдино вірні і такі, що гарантують успіх. Тому цілі родини разом з дітьми вийшли на вулиці нашого рідного Львова і під бадьорий супровід оркестру з транспарантами в руках про віковічні незмінні сімейні істини Біблії пройшлися центральними вулицями. А продовженням стало святкове дійство за участю різних колективів, а також ігрові локації для діток, конкурси для всієї родини, змагання, лотереї і багато подарунків. Що ж, буде християнська родина – буде Україна!

Коментарі