Виконати заповідь Господню  – це добре і правильне бажання людини. Пресвітер Сало Тарас  всесторонньо пояснив значення  заповіді хрещення, давши відповідь на три запитання: «Що таке хрещення?» «Чому ми хрестимо?»  і «Як ми це робимо?»

Недільного ранку п`ятеро сестер стояли перед церквою у білій одежі, готові засвідчити свою віру в Господа Ісуса і укласти заповіт вірності і доброго сумління через водне хрещення, яке є видимим знаком смерті людини для гріха і воскресіння з Христом для нового життя.

Радіти з тими, хто народився для життя з Богом і проаналізувати свій Завіт з Господом – в якому він стані – таке побажання  якнайкраще відображало атмосферу сьогоднішньої події. Адже виконання ще однієї заповіді – Вечері Господньої, вимагає розкаяного чистого серця усіх, хто приймає участь у Спомині страждань і смерті Ісуса Христа.

Тож, церква Христова поповнилася новими душами, імена яких записані у Книзі Вічного Життя  на небесах і ще раз  засвідчила, що Господь сьогодні, як і багато років  назад, спасав, спасає і ще буде спасти людей від вічної загибелі. У цьому є прояв Божої любові до грішного людства

Коментарі