Ну нарешті, розпочався новий сезон молодіжного руху «Часу Змін», якого всі львів’яни так довго чекали. Ще одна незабутня зустріч, на яку приходиш з радістю, щоб поспілкуватися з друзями та познайомитись з новими людьми, збудовуюче провести час, а також почути голос могутнього Бога.

Несподіваним був початок зустрічі, коли ведучі просто дали залу можливість для знайомства і спілкування. Це з перших хвилин створило дуже теплу атмосферу. Молодь почула про плани та цілі на цей сезон від Давида Карчі, молодіжного керівника центральної львівської церкви ЄХБ. «Час Змін» – це об’єднання активної молоді Львова, тому тепер в рамках цього руху буде діяти творчий центр, де студенти зможуть застосовувати свої дари та допомогу, а також майданчики для розвитку: декор, драма, кухня тощо.

Команда «Часу Змін» з великим ентузіазмом взялася до роботи. Надзвичайно прикрашене приміщення, чудова постановка від талановитих акторів, нове захоплююче відео від медіа-відділу. Вражав та приголомшував спів хору, а також, як ніколи смачні витвори від дівчаток кухні.

Словом про важливість цінностей та їх вплив на наше життя ділився Ярослав Пиж, ректор УБТС. Як приклад ми розглядали Дії 6-7, зокрема, історію Степана. Кілька ключових думок по шостому розділу книги Дій Святих Апостолів:

– справжні цінності християнина відображаються у його повсякденних вчинках і впливають на вибір, який він робить щодня;
– християнин, який має глибокі переконання і цінності, які базуються на Божому Слові, буде сповнюватись Святим Духом;
– Божа Сила зможе яскраво проявлятись в житті християнина, який сповнений віри і Духа Святого, і він впливатиме на тих, хто його оточує.

Кожен з нас має величезний потенціал, але більшість і гадки не має, що насправді Бог приготував особисто для нього. Тільки коли ми повністю віддамося в Божі руки, коли приймемо виклик від Бога, зможемо осягнути, що ми маємо робити для Нього.

Ми раді поділитися з вами фото і відео у нашому пабліку: vk.com/4as_zmin

Шукайте себе, позначайте, ставте вподобайки, публікуйте в своїх соц. мережах новини з наших спілкувань, і не забувайте про наш офіційний хештег #4асZмін.

Медіа-відділ молодіжного руху «Час Змін»

Коментарі