Мабуть немає жодної мами і тата, які би ніколи не мріяли про щасливе майбутнє своєї дитини. Усі хочуть, щоб їхні дітки росли в атмосфері любові, розуміння не тільки у родині, але і на вулиці, і в школі щоб діток не ображали. Здається, нездійсненна мрія у наш вік постійної нестачі уваги і часу, та й просто доброго слова. Та все ж, вихід є. І він у тому, щоб закласти у дитяче серденько змалку зернятка доброти і віри, які стануть проростати і спонукати дітей до добрих мотивів у поведінці з однолітками, поваги до старших. Цьому всьому на основі Біблії і навчають у Недільній дитячій школі, яка гостинно відкрила свої двері для усіх бажаючих діток. Тут наші учні з задоволенням проводять час, слухаючи цікаві уроки, творчо підготовлені вчителями, співають, займаються рукоділлям, грають в ігри. Все це тому, що написано у Біблії: «Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї» (Приповісті 22:6)

Також наші дітки розучують вірші, пісні, різні інсценівки, щоб приймати участь у служіннях. Одним з таких служінь було свято Подяки Богові за врожай у церкві м.Винники, куди поїхали наші учні з підготовленою програмою.

Діти у церкві – це добре і мудре вкладення часу у майбутнє своїх дітей. А церква радіє і молиться Богу за цих малих, які хочуть побудувати своє життя згідно Божих законів і з Його допомогою.

Коментарі