Дякувати Господу, перший сімейний табір нашої церкви відбувся! Гаслом табору була незаперечна істина: «Мир з Богом, мир в сім`ї!», а назвою стала неординарна абревіатура «СіТа 2016». Розташовувалися таборяни у мальовничому місці на схилі біля моря, неподалік м. Южний Одеської області. А зібралося тут майже 100 людей. Програма табору була розрахована на те, щоб сім`ї мали вдосталь часу, аби поспілкуватись, помолитись разом, почути корисну інформацію для покращення стосунків, ну і звісно ж, покупатись в морі та позасмагати. Вечорами, наповнені сонячною та морською енергією, пари збиралися, щоб послухати спікерів табору Соколовських Юрія та Тетяну. А вони говорили на теми, які є актуальними для кожної сім`ї: «фінанси/бюджет», «виховання дітей», «ролі в сім`ї», «вирішення конфліктів». Ранкового часу таборяни у чотирьох групах обговорювали запропоновану увечері тему, яка вже була обдумана і проговорена за ніч, а також молилися разом.

Не завжди погода сприяла тому, щоб бути на пляжі у вільний час (нам дістався досить вітряний тиждень), але це не був привід засмучуватись – ранкова зарядка, гра у волейбол, футбол, смаження мідій та шашликів, а також екскурсія в Одесу гарно вплелись у розклад табору.

Завершальними стали вечір суботи з гарячою темою «Як підтримувати вогонь у шлюбі?» та запуск символічного вічного сімейного вогню – небесного ліхтарика – у зоряний простір південного неба, а також недільне ранкове служіння, де всі разом прославляли Господа.

Слава Богу за цей час!

Три роки команда сімейного служіння мріяла/планувала сімейний табір і різні обставини ставали на заваді. Цього року табір таки відбувся і Батькова благословляюча рука вела нас від самого початку і до кінця! Дякуємо всім, хто молився за проведення табору! Продовжуйте, будь ласка, молитись за сімейне служіння, це надзвичайно важливо! Також дякуємо всім, хто заплановано чи ні, зміг долучитися до організації табору. Це було дуже цінно!

Віримо, що це був благословенний час для сімей! Сподіваємось, що наступного літа ми з Божою допомогою, та з великим бажанням сімей, зберемося у чудовому, віддаленому від щоденної метушні і турбот місці для того, щоб в атмосфері шепоту морських хвиль чи гірського умиротворення насолодитися спілкуванням зі своїми подружніми половинками. Можливо, сказати і почути те важливе, що серед гамору життєвих звуків губить своє величезне значення – ще раз освідчитися у коханні своєму чоловікові та дружині, а також подарувати собі час неспішного, спокійного, теплого, затишного сімейного табору.

Команда сімейного служіння.

Коментарі