24 травня відбулася остання зустріч «Часу Змін» в цьому сезоні. Вона була також ювілейною, адже #4Z виповнилося 5 років. Всі присутні могли обернути свій погляд у минуле та дізнатися (або ж згадати), як все починалося.

Можете уявити собі, що на молодіжні зустрічі «Часу Змін» колись приходило десять-п’ятнадцять людей? Зараз, дивлячись на переповнені зали та балкони величезного приміщення центральної баптистської церкви Львова, важко у це повірити. Але попередній факт – це правда.

Особливими гостями вечора, які вели прославлення, і дарували неймовірні сольні номери а став гурт «МЕОРІТ». Переможці конкурсу «Християнська пісня року 2014» своїм запалом, відданістю в служінні та енергією, зробили поклоніння Богу в святковий вечір по-особливому натхненним. Також волинські хлопці презентували кілька авторських пісень і разом з молоддю згадали гімн всеукраїнського конгресу 2014 року.

Під час програми, молодь, з огляду на слова Давида Карчі, Христини Сапегіної, Андрія Богути та Дмитра Крамарчука (людей, які стояли у витоків «Часу Змін»), спробувала уявити собі найперші молодіжки. Лідери поділилися тим, як все починалося, хто заохочував до створення молодіжного служіння, які труднощі спіткали їх на шляху, а також зробили висновки і дали поради всім присутнім.

Словом ділився пастор львівської церкви «Дім Євангелія» Ярослав Назаркевич. І головною думкою, яку він виголосив, стало: «Що би у житті не траплялося, які б новинки не заполоняли світ, як би не затьмарювали нам інновації все інше, ніколи не слід забувати про основи! В нашому випадку – це Слово Боже». Це те, що справді змусило задуматись і поміркувати.

По завершенні основної частини програми, молодь мала час доброго спілкування у святково-оформленому церковному подвір’ї, смакуючи іменинним тортом та іншими львівськими смаколиками, дбайливо зготованими дівчатами з відділу кухні.

Незабаром новий сезон, і команда #4Z готує для вас багато цікавого. Залишайтесь за нами!

Катерина Неспляк, медіа-команда #4Z

Коментарі