25 квітня відбулась молодіжна зустріч організована рухом «Час Змін». Вона була особливою, адже проходила не, як зазвичай, у стінах церкви, а у міському палаці культури імені Гната Хоткевича. Разом із учасниками тему дослідив і розкрив Олександр Савич, улюблений і безцінний порадник для молоді. Участь у програмі взяли також: естрадний хор, театральна група та відділ декору.

Як вже зазначали, гостем цієї зустрічі став досвідчений експерт у тематиці стосунків, пастор луцької церкви «Голгофа» та декан одного із факультетів УБТС, Олександр Савич. Говорили про пріоритети побудови відносин. Ключова теза: «Думай про наслідки своїх дій!». Олександр говорив слово настанови, мов батько до своїх дітей. Те що варто запам’ятати кожному:

  • Любов ніколи не маніпулює;
  • Любов не вимагає;
  • Любов ніколи не ображається;
  • Любов стабільна!

Петро Сапєгін, лідер молодіжного руху «Час Змін» прокоментував: «Вперше ми вийшли назовні, поза стіни церкви з повноцінним молодіжним спілкуванням, для того, щоб стати ще ближчими до людей зі світу. Тому це однозначно перемога для нас!».

Кожен мав змогу почути щось особливе і перейняти досвід у людини, яка провела сотні годин за вивченням цієї теми. А ті, хто побували на такому заході вперше, змогли не лише познайомитись з християнами, але і переоцінити своє життя, вчинки та думки. Віримо, що кожен зміг почерпнути для себе багато корисного, та задуматись про вирішальні наслідки «романтичних ілюзій» у майбутньому.

Наступне заключне у цьому сезоні молодіжне спілкування пройде 24 травня. Святкуватимемо п’яту річницю існування наших молодіжок у такому форматі, тому це буде щось грандіозне. Запрошуємо, початок о 19:00, а більше деталей на нашому офіційному пабліку vk.com/4as_zmin.

Діана Луць, прес-служба Молодіжного руху “Час Змін”

Коментарі