У місті Луцьку 1-2 квітня відбулась четверта щорічна конференція для підліткових та молодіжних служителів України «Живий Рух». Головними спікерами конференції були Ярослав Пиж, Микола Романюк та Олександр Савич. Шістдесят добровільних помічників допомогли організувати неймовірне дійство, а два музичні гурти «Преображення» (Київ) та «Голгофа» (Луцьк) створювали музичну атмосферу.

Цього року на конференцію завітало близько чотирьохсот молодіжних служителів України. Організаторами виступила команда луцької церкви «Голгофа» «H2O». Це був благословенний час, коли кожен міг розвинути свій потенціал, перейняти досвід, і повернувшись до своїх домівок служити молоді та підліткам з новим запалом.

Окрім трьох основних сесій, які стосувались розвитку, покликання та мотивації, на конференції були тематичні майстер-класи. Від церкви «Дім Євангелія» (Львів) конференцію мали змогу відвідати близько 40 молодих членів команд «Часу Змін» і «Це того варте». Львівська молодь мала унікальну нагоду познайомитись не лише з однолітками з різних куточків країни, але і особисто поспілкуватись з гігантами віри – керівником молодіжного служіння України Романом Кравчуком, та пастором ІБЦ Миколою Романюком.

Роман дав особисті настанови для львівської команди: «Друзі, я хочу привітати вас, від іменні всієї молоді України, і хочу закликати вас стати у проломі щоб читати слово Боже щоранку, кликати Його щодня. Повірте, це те що може кардинально змінити ваше життя».

Завершилася молодіжна християнська конференція концертом групи “ОАЗИС”.

Віримо, що після цих двох днів кожен повернувся з запаленим серцем, гарним настроєм та хорошими спогадами.

А вже 23 квітня у Києві пройде форум молодіжних керівників, і львів’яни вже готуються до нової порції натхнення. Реєстрація триває до 10 квітня, реєструйтесь у молодіжного лідера вашої церкви.

Діана Луць, прес-служба підліткового руху «Це того варте».

Коментарі