20 лютого 2016 року відбулась чергова сімейна подія в житті нашої церкви. Близько 30 подружніх пар зібрались, щоб взнати більше цікавих фактів про Львів, а також, за філіжанкою кави та смачними круасанами, поговорити на досить делікатну тему – інтимні стосунки. Отже, рівно об 11 годині, найчемніші та найвідповідальніші, зібрались біля Оперного театру, організувавши першу екскурсійну групу. Чудовий екскурсовод дуже постарався, аби люди запам`ятали найцікавіші факти, пов`язані з старовинною архітектурою та давньою історією нашого міста. Друга група вирушила трошки пізніше, але також отримала нові знання та позитивні емоції від екскурсії. Всі зустрілись о 13 годині в антикафе «CoMMuna», де на них вже чекав спікер зустрічі Олександр Савич зі своєю коханою дружиною Наталею.

Розпочали з молитви. А далі було чудове слово, віримо – натхненне Господом. Отже, перше, що лягло в уважні, відкриті до сприйняття та навчання голови і серця – любов росте. І саме чоловік і дружина є тими посудинами, які повинні дати добрий грунт для зросту взаємної любові. Наступна аксіома – ми є різні, і тому ми є разом. Небажання розуміти і знати цей факт часто призводить до невдоволення інтимним життям. А з цього випливає проста річ: чоловік і дружина повинні говорити на цю тему, висловлюючи своє бачення, бажання і дослухатися один до одного, а також молитись про це.

Якщо порівняти сімейні стосунки з айсбергом, то інтим – це верхівка. А основа повинна бути міцна, стійка, надійна, щоб хвилі життєвих негараздів не змогли підточити сімейний моноліт і знести верхівку. Цією основою є не що інше, а духовне життя подружжя. Якщо ненадійна основа – проблеми нежданно прийдуть і в інтимну сферу.

Дві години пролетіли непомітно! Чудовий час дарував нам Господь! Всього було вдосталь – нових думок, позитивних емоцій, приємного спілкування! Надіємось, що такі зустрічі відбуватимуться частіше і ще для багатьох сімейств відкриються чудові, справді дієві рецепти побудови свого, неподібного на інші, захищеного, стійкого сімейного айсберга. А щастя, злагода, взаємна любов і повага стануть щоденними супутниками кожної подружньої пари.

Коментарі