9 лютого, вперше у 2016 відбулась зустріч молодіжного руху «Час Змін». Приємно спостерігати, коли на таких зустрічах стає щораз тісніше. Цього разу прибуло понад 300 молодих людей зі Львова, області та багатьох інших куточків України.

Зустріч розпочалась майже вчасно, теплим привітанням ведучих вечора Петром та Христиною Сапєгіними. Давид Карча – керівник молоді Центральної Баптистської Церкви Львова зробив кілька організаційних оголошень для учасників зустрічі. Також команда «Час-у Змін» презентувала відео з відкриття НОВОГО СЕЗОНУ молодіжних спілкувань від 4Z!

А далі група прославлення повела усіх присутніх в поклонінні Богу. І коли люди роблять те, що виходить у них найкраще – то не можливо не сказати Слава Богу. Саме це робили наші вокалісти та музиканти під керівництвом Артема Банара, які називають себе “LightM” («Освіти їх»). Разом з тим розвиваються нові таланти – наймолодший учасник групи Денис Омеля поділився авторською піснею. Артем заспівав пісню, написану в пам’ять про свого дідуся.

Учасники драматичного служіння поставили інсценівку «Допоки світить сонце». Яка намагалася донести до глядача ідею того, що для людини природньо ігнорувати Бога, але Бог завжди дає шанс і привід звернути на Себе увагу.

Спеціальним промовцем вечора був ректор Української Баптистської Теологічної Семінарії Ярослав Пиж. Саме він намагався дати відповідь на питання: «Як тратити своє життя на головне, або як не розтрати на другорядні речі?». Ярославу 39 років, доктор теології, одружений, батько трьох чудових дітей, старшому сину – 19 років. Виглядає так, що запоруку успіху він знає з власного досвіду.

«Час – це те, що ми зробили, те у що ми його вклали. Найцінніше у житті – це люди та ідеї. Відколи народжуємось і допоки зістаріємось, ми робимо якийсь вибір. І кожен той вибір робить нас більш схожими на Бога або на диявола. Тобто стаємо або добрішими та люблячими, або злими та холодними.

Але в чому полягає складність вибору? В тому, що завжди нам доводиться приймати його самотужки, і самим же й платити ціну за наслідки прийнятого рішення. Страх помилитись. Страждання.

Марка 14:33-43. Де близькі люди, коли нам найважче? Як правило, кожен зайнятий своїми клопотами. Але наслідки наших життєвих виборів пожинаємо не лише ми, але й ті хто поруч.

Що повело Ісуса на хрест, що не дозволило Йому змарнувати життя на щось посереднє? Що мотивувало Христа зробити вибір на користь смерті? Він чітко усвідомлював волю Небесного Отця для Свого життя і хотів виконати!!! Він знав Свою місію на землі.

Допоки ти не знатимеш свого покликання, призначення, те, заради чого б’ється твоє серце, причини по якій Бог хоче, щоб я дихав – до тих пір будеш марнувати своє життя на другорядні речі!

Дізнайся Божу волю для твого життя, і живи згідно неї – це і є запорука життя немарнотного» – поділився думками брат Ярослав.

Вечір завершився дружнім спілкуванням за чаєм-кавою-солодким та фотосесіями у спеціально декорованій зоні.

Коментарі