Ось і настала зима, яка принесла нам багато чудових свят. З першим снігом наші підлітки вирушили в зимовий табір “Frozen” у село Ільці.

Погода була чудова. Підлітки і команда лідерів з легкістю подолали підйом до бази. Цього року табір був новими людьми, а отже й новими знайомствами.

Радість,спільне прославлення, чудовий час з Богом і друзями, цікаві ігри, семінари, повчальні відео та сценки-це все об’єднало нас та зміцнило віру кожного!

Звичайно, перший день не обійшовся без легких травм, адже ми були в горах, на санках. Але ми вдячні Богу зе те, що ми мали дійсно активний відпочинок.

Мабуть те, що найбільше всім запам’яталося, це святкування Нового року. В цей час всі щиро молились і дякували Богу за прожитий рік. Потім ми вітали один одного і бажали щасливого 2016 року.

Табір “Frozen” був дуже повчальним як для підлітків, так і для лідерів. Тут ми навчилися єднатися,довіряти ближнім і Богу та не бути холодним до змін у своєму житті.

Кожного дня Господь нас благословляє, та через буденні турботи ми не завжди це помічаємо. Цей табір змусив кожного озирнутися і побачити, який наш Бог люблячий і всемогутній.

Всі підлітки дуже вдячні лідерам і тим, хто підтримував нас молитовно. І звичайно, ми вдячні нашому Господу за можливість славити Його Святе Ім’я!

Коментарі