Щороку у зимову пору ми згадуємо подію, яка перевернула хід історії людства, дала початок новому літочисленню і, найголовніше, принесла і дорослим і дітям світлу надію на майбутнє. Це народження Спасителя світу. Мабуть в кожної людини, яка читала у Біблії про ті далекі події в уяві вимальовувалася картина, коли ангел звіщає простій єврейській дівчині Марії, що вона стане матір`ю Месії, нелегка дорога до Вифлеєму Марії та Йосипа і ясла в хліві, що стали першою колискою для Немовляти Ісуса. Пастухи, хор ангелів у нічному небі, мудреці з далекого краю, злий Ірод і плач матерів за своїми невинно вбитими немовлятами – першими страждальцями за Христа. Так відбулося перше Різдво Христове.

В ці святкові дні ми хочемо події сивої давнини оживити через служіння наших братів і сестер, які виявили бажання втілитися у персонажів Різдва і показати тим, хто, можливо, ніколи не чув дивної правдивої історії про народження Спасителя.

До вистави «Що ж таке Різдво?» неабияку увагу виявили люди, запрошені на різних євангелізаційних заходах, також ті, хто хотів у своїй пам`яті освіжити Біблійну історію.

Коментарі