На зустріч прийшли матусі, які тільки почали входити в цю непросту, але поважну і відповідальну роль під назвою МАМА. Це так звично, що молоді матусі завжди і всюди ходять зі своїми малюками. Так і в цей раз – лепіт немовлят і ніжні заспокійливі слова матусь створювали теплу і невимушену атмосферу спілкування. А зібралися наші сестрички щоб поділитися першими успіхами, підтримати один одного, почерпнути цінні поради від тих, хто вже має досвід материнської праці.

Особливо уважно слухали наші матусі багатодітну маму Олю Назаркевич, яка на основі Слова Божого і з власного досвіду ділилася золотим рецептом про те, як виховати і зберегти дітей для Царства Божого. У книзі Повторення Закону 6:5-7 є чудова настанова Божа щодо навчання дітей. У першу чергу – це особиста посвята матері любити Бога, щоб усі Його слова були у неї на серці. Тоді навчати діток буде природно і легко. Господь буде відкривати мамі ті добрі моменти, коли вказати діткам на Господа і Його працю. Класними кімнатами щоб навчати дітей для матерів мають стати і кухня, і спальня, і вітальня, де вони займаються щоденною працею, і дорога до школи чи парк на прогулянці, вечірні тихі хвилини, коли діти лягають спати, ранішні хвилини, коли дітки тільки відкривають свої очі. Тоді діти виростають і міцно тримаються Господніх заповідей і йдуть дорогами Божими.

Молоді матусі молилися, просили Бога мудрості у вихованні діток, співали і, звичайно, ж фотографувалися на згадку про цю подію, а на завершення було чудове пригощання.

Коментарі