«10 листопада – твоя точка відліку» – саме це твердження стало темою зустрічі молодіжно-християнського руху «Час Змін», що відбулась вперше у цьому сезоні. «Час Змін» дещо зазнав реформ цього року.

Отож, на зустріч прибуло близько 400 людей. Розпочалось все з прославлення, майже професійним супроводом якого став зведений естрадний хор, під віртуозним диригуванням Таміли Васильків, що виконували твои у стилі «Gospel». Молитву благословення на початку зустрічі звершив пастор Центральної Баптистської Церкви Ярослав Назаркевич. Він же послужив перекладачем молодому чоловіку, учаснику телепроекту «Голос країни», вокалісту та композитору Джошу Прату. Джош, син пастор-місіонера з США. Вже близько 11 років живе з сім’єю в Україні.

«Історія мого життя – це історія любові Отця Небесного до мене. Почалось все з усвідомлення Євангеліє Івана 3:16. Знаєте, можна бути в Церкві, можна вдавати, що ти робиш щось велике для Бога. Замість Нього збирати оплески на свою честь, і залишатися жити в брехні. Коли я зрозумів, що так далі жити не можу, то поїхав у США на кілька місяців, потрапив на програму «New born». Я не чув і не бачив своїх рідних 2 місяці, було дуже важко морально. Ще важко було визнавати свою гріховність і безпорідність. Я годинами стояв з піднятими руками і волав до Господа, що потребую Його, потребую Його змін в моєму житті. І Він дарував мені написати пісню тоді «It’s all about Him». Є Добра Новина для вас, що Бог помер за кожен ваш гріх…» – ділиться Джош.

Джош виконав кілька авторських пісень. Також, Тарас Осадца – музикант, автор пісень, студент і ментор на факультеті «Музичного служіння», також подарував свою пісню присутнім.

Далі тематична інсценівка, про те, як можна власноруч створити своє майбутнє, оголошення про «малі групи», і кульмінацією стала проповідь Анатолія Шміліховського, пастора церкви «Преображення» м. Львова.

«Як ви уявляєте своє життя через 10 років? Нова хороша робота? Сім’я? Діти? А можливо від когось з вас піде чоловік, втратите роботу, а можливо, когось з вас вже й не буде? Що треба зробити, щоб зміни, які відбудуться в мене – були позитивними? Читаючи Марка 10:17-22 бачимо, що багатий юнак пішов «багатий собою, але бідний Богом», з «повними кишенями, але порожнім серцем». Далі у Біблії ми ніде не бачимо того багатого юнака, проте бачимо Матвія-митника, Савла, який став Павлом, бачимо до чого привів їхній вибір слідувати за Ісусом Хистом. Тому, якщо ти хочеш, щоб твоє життя було щасливим через 10-15 років, тобі потрібні не гроші, зв’язки, тобі потрібен Ісус Христос. Варто пишатись Богом, а не собою» – наголосив брат Толік.

Час Змін. Що зміниш ти у своєму житті, щоб у майбутньому воно було успішним, щасливим?

Пастор Анатолій помолився про якісні зміни в житті кожної молодої людини.

Вечір закінчився фотосесією на гарно декорованій фото зоні і теплим спілкуванням за чаєм-какао і млинцями.

Попудник Іванна

Коментарі