17 жовтня, рано-раненько, подружжя нашої церкви вирушили на Франківщину, аби помилуватись краєвидами Карпат з вікон чудо-трамвая. Очікування були великими, але сніг на початку тижня і дощ на всьому шляху до с.м.т. Вигода (звідки вирушав трамвай) не дуже тішили. Проте нас чекав сюрприз – дощик перестав турбувати щойно ми повмощувались у вагоні і проїхали декілька хвилин! Далі ми з ним зустрілись тільки на зворотньому шляху до Львова. Це було справжнє чудо!!! Дякуємо, Боже!

Подорож трамваєм тривала 3,5 години. Колія вилась берегом річки Мізунька, долаючи близько десятка мостів. Проїжджали болото Ширковець, куштували мінеральну водичку з джерела, і звісно, милувались Мізунськими водоспадами – перлиною подорожі. Особливого смаку подорожі додавав вагон без вікон. Тут можна було відчути атмосферу Карпат у повній мірі! Після цього вирушили автобусом до скель Довбуша. Приїхавши, зрозуміли, що для пішохідної екскурсії трошки запізно, адже, аби дістатись скель, потрібно пройти 3,5 км, і ще так само назад! Незважаючи на складнощі, все ж знайшлись бажаючі, і невелика група відправилась за новими враженнями! Решта залишилась у підніжжя і свою невитрачену енергію потратила на приготування запашного «стимулу» для підкорювачів Скель Довбуша. Ароматний димок від шашличка, мабуть, вказав найкоротший шлях до табору і всі невдовзі повернулися. А тут лунали співи і все було готове до дружнього спілкування , яке завершилося молитвою до Того, Хто є «третьою ниткою» у міцному сімейному сплетінні.

Романтика рано чи пізно завершується, тому на зворотній дорозі був час разом зі спікерами курсу «Біблійний портрет подружжя» більш практично проаналізувати себе – як я, як чоловік чи дружина, виглядаю на портреті моєї сім`ї.

Тож, щиро дякуємо за чудову романтично-пізнавальну подорож!

Коментарі