Дитячий денний табір з такою інтригуючою назвою збирав щодня протягом тижня дітлахів на території нашої церкви. А тут їх очікувала команда лідерів-мейкерів. Це ті люди, які підготували цікаву і насичену всілякими дійствами, іграми, майстер-класами і всім корисним і незабутнім програму. Біблійні уроки висвітлювали різноманітні питання критеріїв вибору друзів; риси справжнього друга; звідки взялося зло, що руйнує дружбу і, звичайно ж, головною метою табору було познайомити дітей з Ісусом Христом, Який хоче бути їхнім найкращим другом.

Майстрині своєї справи вчили дівчат творити дивовижні зачіски і заплітати неймовірні коси і косички, виготовляти чудові кольорові браслети, власноруч творити солодкі смачнющі смаколики, заохочували дітей у драмі доносити свої думки глядачам . Ну а хлопці вчились водійської справи на квадроциклі, також, озброївшись викрутками, вникали у премудрості розбирання і складання власноруч комп`ютера. Запам`ятався і хлопчачий похід у музей «Арсенал», а дівчата тим часом творили справжні шедеври своїми руками – піжами з незвичних матеріалів.

Ну і який же табір без спортінструкторів? Вони не дадуть витратити жодної хвилинки у таборі надаремно. Наші брати постаралися підготувати естафети, загальнотабірні ігри і, враховуючи спекотну погоду, мокрий-премокрий день з катанням на мокрій клейонці, створенням штучного дощу з простого шлангу і, як наслідок, мокрих, але щасливих дитячих личок.

Останній день табору діти очікували, задаючи море запитань, адже готувався похід у Стрийський парк. Не просто похід, а цікавий квест – гра «Пілігрим», де на кожному етапі учасників чекали різноманітні випробування і спокуси. Успішно подолати усі перешкоди вдалося не всім командам, але країна друзів, яка очікувала усіх наприкінці гри, об`єднала дітлахів і подарувала можливість попускати один одному кольорові мильні бульбашки.

За цей час команди, а їх було шість, здружилися, всі учасники знайшли нових друзів, здобули багато нових знань, отримали чудові подарунки і запрошення на Дитячий Клуб «Майбутнє України», який радо відкриває свої двері щосуботи на території церкви. А команда, яка виявилася найдружнішою, найшвидшою і найкреативнішою у виконанні усіх завдань здобула головний приз – похід разом зі своїми мейкерами у дитячий розважальний центр «Дитяча планета».

Коментарі