У першу неділю липня у Львівській церкві відбулася подія, коріння якої сягають ще у далекі часи першоапостольської церкви. Як тоді Господь приєднував до своєї Церкви спасенних, так і зараз Його рука не скоротилася, щоб спасати. Святе Водне Хрещення. Воно, в першу чергу, утверджує милість і силу Божу, щоб спасати грішників. Також засвідчує любов Божу, що оселилася у серцях викуплених людей і творить чудові переміни у житті тих, хто приймає її. І, по-третє, хрещення – це обіцянка взаємної вірності між Всемогутнім Богом і людиною. Чи легко зберегти вірність і добру совість у всьому?

Разом з братом Олегом Пенюком присутні роздумували над практичною стороною складання обітниці. Адже хрещення спонукує практикувати прогресивне християнське життя, у якому є видимий духовний ріст, перемоги над гріховними спокусами і праця разом з Духом святим над проявами свого «Я».

Дванадцять людей у білій одежі тільки народжувалися до нового життя у сім`ї Божих дітей, коли над водою лунало їхнє голосне і тверде «вірую» і «обіцяю». А присутні члени церкви молитовно благословляли охрещених і звіряли свій християнський ріст згідно Божих стандартів.

Зі словом привітання до нових членів Христової Церкви звернувся пресвітер Ярослав Назаркевич. У побажання він зачитав декілька віршів із 43 розділу пророка Ісаї. Спокійно і легко йти знайомим, ходженим шляхом, але слідування за Христом не буде легким. Господь через пророка застеріг, що будуть і води, і ріки, і огонь – а це спокуси, випробування, порою важкі. Але є те, що обіцяв Вірний і Всемогутній: «Я буду з тобою». Це слова надії, які дають силу іти вперед і бачити мету свого християнського ходження. Брат Ярослав побажав усім бути святими, іти за Господом і служити Йому. Це шлях послуху через перемоги до слави.

Хор привітальним псалмом запевнив тих, хто прийняв хрещення, що «вони вже не чужі, а близькі і рідні, всі діти Бога Отця». З братньою любов`ю Церква вітала своїх нових членів. Безцінним подарунком для пілігримів у небесну країну став Дороговказ – Біблія, а Джерелом натхнення і розради – Співаник християнських пісень. І, звичайно ж, квіти, як символ свята і особливих моментів у житті. Також наші брати і сестри отримали право вперше приймати участь у ще одному аспекті життя Церкви – Вечері Господній, що є Спомином страждань і смерті нашого Господа Ісуса Христа.

Коментарі