Володар трьох премій Grammy і понад тридцяти премій Dove Майкл Вітакер Сміт відіграв на стадіоні «Арена Львів» свій грандіозний концерт. Це дійство відбулося в рамках Фестивалю надії, куди зібралися понад 40 тисяч учасників. Перед початком сольної програми співак виконав гімн разом з майже трьохтисячним хором, який співав український переклад Майклових пісень.

Майл В. Сміт вперше приїхав в Україну. Ділячись своїми враженнями про Фестиваль надії та українців, співак вигукував: «Я у вас закохався». Слухачі відповіли співакові взаємністю, – більшість пісень, які Майкл виконував, вони підспівували англійською, українською і російською мовами.

Попри те, що концерт тривав лише 40 хвилин, Майкл зумів запалити слухачів своєю драйвовістю та харизматичністю. Молоді хлопці та дівчата, жінки та чоловіки, а також найстарші пані та пани з усмішками насолоджувалися співом американського співака.

Своїми враженнями про концерт ділиться львів’янка Анна:
«Концерт дуже класний! Я рада, що приїхав Майкл Сміт. Він запалив публіку, все було насправді дуже цікаво, дуже драйвово і весело. Хочеться, щоб він приїхав ще раз, у тому числі – у Львів. Під час таких заходів я отримую велике задоволення, великий заряд позитиву, що дає мені силу рухатися далі. А ще дуже класно, коли можна славити Бога під час таких концертів».

Молода дівчина Юлія, яка приїхала з Луцька, додала:
«У мене найкращі враження від концерту. Ми слухаємо його пісні і навіть співаємо у нашій церкві у Луцьку. Дуже гарне виконання, професійне. Майкл славить Бога своїм співом, і головне, що він робить це щиро».

І перед виходом на сцену, і після концерту співак із задоволенням фотографувався і спілкувався з тими, хто завітав на Фестиваль надії.

На своїй батьківщині в США Майкл Вітакер Сміт є надзвичайно відомим та популярним артистом. До сьогодні він зберігає позиції лідера в багатьох американських музичних чартах. Але співак дуже знаний не лише в Америці, а й в усьому світі. Загалом продано понад 18 мільйонів дисків. Майкл має 14 золотих альбомів і 5 платинових.

Коментарі