У Львові розпочалося навчання на тему «Християнське життя та свідчення» (ХЖС). Дмитро Колесник, один із керівників комітету душеопікунства Фестивалю надії, переконаний – це навчання принесе нову хвилю духовного пробудження та оновлення у церкви і життя християн. Курс ХЖС не тільки для душеопікунів, але й для всіх охочих зміцнити свою віру, для тих, хто хоче навчитися жити переможним і плідним християнським життям повсякденно!

Перші львівські щасливчики вже пройшли початкове заняття курсу ХЖС. Відкрилися два перші центри навчання: по вул. Скрипника, 2а (музичний супровід вела група прославлення церкви «Осанна») та по вул. Зелена, 11б (навчання з сурдоперекладом).

До Фестивалю надії планується залучити 3000 посвячених душеопікунів, серед яких 1000 – мешканці Львова. Щоб увійти до числа служителів, потрібно пройти чотири уроки курсу ХЖС, заповнити анкету в кінці навчання, отримати затвердження від пастора і – вперед підкорювати серця людей. «Говори тільки тоді, коли тебе запитають, але живи так, щоб тебе запитали!», – говорить про плідне благовістя спікер семінару.

«Я прийшов сюди, щоб навчитися свідчити іншим результативніше. Буває, знаєш багато теорії, але треба більше вправлятися в благовісті практично, – із запалом ділиться учасник навчання Зеник Ягельницький. – Всі ми покликані бути душеопікунами, але тільки чи всі цього хочуть?!»

Серед учасниць – 50-річна Надія Тютікова. Вона прийшла на курс «впорядкувати і систематизувати знання, щоб максимально ефективно доносити людям Істину». Жінка поділилася, що була душеопікуном для п’ятьох людей, які в результаті стали християнами. «Головне, – говорить щиро вона, – не залишати людину, тримати її в молитві перед Богом, не розривати щоденний зв’язок із нею».

У Львові протягом усього травня буде продовжуватися навчання по курсу ХЖС у різних куточках міста у десяти центрах. «У кожного ще є можливість долучитися. Не проґавте можливості, дарованої Богом, щоб додати ентузіазму та посвяти у своє життя! Хороші матеріали, хороша атмосфера, тому чекаємо на усіх», – запрошує християн Львова досвідчений пастор-євангеліст Дмитро Колесник.

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії.

Коментарі