Курс «Християнське життя та свідчення» пройде у Львові!

Підготовка до Фестивалю надії – на фінішній прямій! По всій Західній Україні тисячі християн вже пройшли курс «Християнське життя та свідчення». Настала черга Львова. З 4 по 29 травня інструктори курсу «ХЖС» чекають всіх бажаючих зміцнити свою віру та охочих запалювати нею інших! В цей період буде відкрито 10 центрів навчання у різних куточках Львова. Кожен зможе відвідати курс у зручний для себе час та вибрати свій центр навчання!

Окрім цього, заняття відбуватимуться в різні дні тижня. Перше заняття проходитиме з 4 по 8 травня. Відповідно наступні 3 уроки – з 11 по 29 травня! З собою потрібно мати ручку, щоб писати. В деяких центрах планується урізноманітнення програми. Зокрема у церкві «Голгофа», що по вул. Скрипника 2А, планується жива музика в доповнення до навчання; у Центральній церкві ЄХБ по вул. Зелена, 11Б курс буде перекладатися мовою жестів, а в церві по вул. Лемківська,3 планується переклад англійською! Кожен, хто пройде курс, матиме змогу стати душеопікуном на Фестивалі надії! Отож, не пропустіть нагоди побути в єдності з церквою в навчанні!

«Через курс «Християнське життя та свідчення» ми робимо наш найбільший внесок у підготовку будь-якого фестивалю. Жоден член церкви не має пропустити цю нагоду», – закликає Біллі Ґрем.

Адреси 10 центрів, час проведення та як добратися:

Понеділок 04, 11, 18, 25 травня о 19.00:

  1. Вул. Скрипника, 2 А (бічна вул. Червоної Калини). Їхати в напрямку мікрорайону “Санта Барбара”. Зупинка наступна після супермаркету “ВАМ”.

  2. Вул. Зелена, 11 Б. Їхати до зупинки вул. Шота Руставелі. На схемі показано маршрут об’їзду церкви і вулиці, на яких можна припаркувати автомобіль.

Вівторок 05, 12, 19, 26 травня о 19.00

  1. Вул. Жовківська, 8 (бічна вул. Б. Хмельницького). Їхати до станції “Підзамче”.

  2. Вул. Замарстинівська, 37. Зупинка трамваїв 4, 5, 6 вул. Гайдамацька.

Середа 06, 13, 20, 27 травня о 19.00

  1. Вул. Фабрична, 21 (бічна Городоцької). Їхати до Левандівського моста (вул. Сяйво).

  2. Вул. Володимира Великого, 4. Їхати до перехрестя вулиць Стрийська і Володимира Великого. Центральний вхід у приміщення, крайні праві двері. Перший поверх.

Четвер 07, 14, 21, 28 травня о 19.00

  1. Вул. Пекарська, 59. Їхати до зупинки пл. Соборна або вул. Чехова (бічна вул. Личаківської)

  2. Вул. Лемківська, 3 (бічна вул. Замарстинівської). Зупинка автобусів “Палац культури імені Гната Хоткевича”. Зупинка трамваїв 4, 5, 6 вул. Гайдамацька.

П’ятниця 08, 15, 22, 29 травня о 19.00

  1. Вул. Алчевської, 2 (бічна вул. Варшавської). Їхати до перехрестя вулиць Чорновола — Липинського (будинок побуту “Ювілейний”, Макдональдз).

  2. Вул. Залізняка, 21. Їхати до зупинки вул. Смаль-Стоцького по вул. Героїв УПА або зупинки вул. Залізняка по вул. Антоновича. Вхід на подвір’я через залізні ворота. Другий будинок справа (“Нове життя”).

Детальнішу інформацію отримайте за телефоном:
097 97 98 788 (Анатолій Жилавий) counseling@hopefest.lviv.ua

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії

Коментарі