Молодіжне спілкування відбулось з Божим благословінням, великою любов’ю і ласкою. Цікава і актуальна тема: ”Залежність” , яка змусила задуматись кожного присутнього у залі.

Незалежні ведучі Андрій Богута та Михайло Сударик ,чудова група прославлення та корисна проповідь – все допомогло нам розкрити суть данної теми. Вже за традицією, ми почали з дискусії :

  1. Що таке незалежність?
  2. Коли ми стаємо незалежними?
  3. Хто був незалежним завжди?

Відділ драми підготував сценку ”Фінансова залежність”. Пастор церкви ”Преображення’, Анатолій Шміліховський, допоміг нам зрозуміти, як зберегти себе від залежності. Незалежність — це сила сказати “НІ” спокусі, коли так хочеться піти на компроміс”.

Для кожного серця диявол підшукуєу відповідну залежність. З чого все починається? Із серця. Так говорить Біблія. У людей, в яких виникає залежність, є 4 етапи падіння:
-етап звикання;
-посилення тяги;
-притуплення почуттів;
-етап збудження.

Якщо у нас виникають думки про брудні та неправильні речі, то на троні нашого серця сидить напше «Я». Чи є у вас те, що соромно робити при батьках, друзях? Якщо ж є, то задайте собі запитання так, як зробив це Йосип, коли його спокушала жінка Потіфара. Буття 39:7-19: «Як я можу вчинити таке зло перед Богом?»

Коли ж залежність, все ж таки, «бере нас у полон», потрібно:
-“говорити” (спілкуйтесь, розказуйте друзям те, що вас тривожить);
-“відрізати” (покаятися і просити Бога, щоб Він зберіг вас);
-“спостерігати” (пізнавати Бога, вивчати Слово Його);
-“просити допомоги” (духовний наставник).

Пастор закликав усіх, кого тримає залежність, покаятись щиро перед Богом. І близько двадцяти молодих людей зробили ЦЕ! Господь подарував нам чудовий час, щоб прославити Його і досліджувати Слово Боже.

Приходьте на молодіжне спілкування останнього вівторка місяця! Ми будемо дуже раді бачити Вас та ваших друзів!

Господь же – то Дух, а де Дух Господній,-там воля”. (2 Кор. 3:17)

Коментарі