Понад сто шістдесят служителів, задіяних в організації Міжнародного фестивалю надії за участю Франкліна Ґрема, зібрались разом у Львові. Благовісники з Івано-Франківщини, Волині, Тернопольщини, Закарпаття, Рівненщини, Львівщини, Буковини, Хмельниччини приїхали поділитися новинами підготовки масштабної євангелізації та мобілізуватися до наступного етапу.

Розпочалася зустріч інтерв’ю з головами основних комітетів організаційного комітету Фестивалю надії, що відбудеться 20 червня 2015 року на стадіоні “Арена Львів”. Тарас Колівошка та Ярослав Назаркевич, співголови пасторського комітету, запевнили присутніх, що у місті старого Лева та в області вже не залишилося непоінформованих про майбутню подію пасторів.

Володимир Теслюкевич наголосив про важливість молитви, без якоїжодна євангелізація не буде успішною та відзвітував про молитовну стратегію фестивалю. Це і щоденна молитва о 22 годині, і цілодобова молитовна естафета 24 квітня, і індивідуальні молитви за допомогою андріївських карток.

Сергій Білокінь проанонсував найчисельніших учасників програми – хор у 2500 співаків, симфонічний оркестр! “Маємо привілей співати поза церковними стінами,ми проповідуватимемо про Христа без конспекту – хор співатиме напам’ять”- пообіцяв керівник хорового комітету.

“Особливі люди у молодіжному комітеті і я радий їх координувати! Молодь дуже жертовна, готова служити та змінюватися!” – заявив Іван Білик. Свою енергію юні брати та сестри спрямують перш за все на соціальні проекти – вже 21 березня молодь прибиратиме парк “Високий замок”, приводитиме до ладу історичний камінь Яна Собескі, встановить лави, де їх немає.

Анна Дорошенко, очільниця жіночого комітету, подякувала братам, які відпустили сестер на мобілізаційну конференцію на початку березня.Більше 750 християнок західного регіону вчились благовістити у Львові, а 28 березня конференцію “Прийди і побач” прийматиме Луцьк.

Віце-президент Євангелістської Асоціації Біллі Ґрема Віктор Гамм мотивував присутніх до єдності та одностайності. Рецепт ефективної команди від Віктора Гамма такий: цілеспрямованість, орієнтація на перемогу, єдність, взаємодопомога, тренування, кожний на своєму місці, дисципліна, сила, боротьба, цілісність, відповідальність, жертовність, злагодженість, взаємоповага, спілкування/зв’язок,у всіх на увазі, облік перемог та поразок, посвята, завжди у“грі”, аналіз успіху,втрати будуть, нагорода одна для всіх, у команді є тренер,спільна радість перемоги.

Коментарі