Близько семиста християнок з різних областей Західної України зібралися 7 березня на жіночу конференцію «Прийдіть і побачте» в рамках підготовки до Фестивалю надії. Цей захід відбувся у приміщенні центральної церкви ЄХБ Львова, що по вулиці Зеленій.

Мета жіночої конференції – мотивувати сестер до активного благовістя та пильності у їх щоденних молитвах, – зазначила ведуча Анна Дорошенко, очільниця жіночого комітету фестивалю. Головним спікером була місіонерка з Бразилії Соня Томаз. Учасники конференції отримали не лише хороші настанови та слово підбадьорення, а й невеличкі подарунки, які не дозволять забути про істинне призначення жінки.

До роздумів над Словом Божим та молитви закликав Василь Боєчко, єпископ церков християн віри євангельської Львівщини. Він нагадав жінкам приклад самарянки, коли одна коротка близька зустріч з Христом робить звичайну жінку особливою. Проповідник зауважив: «Фестиваль надії – це свято християнської євангельської гідності не тільки на теренах України, але й на планеті Земля. Ми готуємося до великого Божого столу Небесної гостини. Пам’ятаймо, що вічному небу та новій землі бракує тих, хто принесе туди славу. Вона формується тут на землі – у труднощах та випробуваннях».

Програму конференції гармонійно доповнював спів гурту «Унісон» та жіночого хору Gloria. З привітальним словом звернувся Василь Герасимчук, директор Фестивалю надії в Україні: «Я впевнений, що стадіон «Арена Львів» збудували не лише для футбольних чемпіонатів. Його побудували у тому числі і для Фестивалю надії». Василь Михайлович зауважив, що у кожної християнки є можливість послужити Христу під час цього заходу.

Головний спікер конференції Соня Томаз – приклад того, як можна активно виконувати покликання жінки. Бразильська місіонерка, яка нині звершує служіння в Парижі, передала гаряче вітання з Бразилії та Франції. Вона надихнула українських сестер сміливо свідчити та своїми молитвами завойовувати Україну для Христа. Соня ділилася особистими свідченнями та в огляді біблійних істин давала поради, як активно жінка може благовістити, коли її духовний авторитет піднімає Сам Бог. Також розглянула підхід до благовістя, який використав Ісус Христос у розмові з самарянкою біля криниці.

Крім того, вона заохотила сестер використовувати кожну зустріч з невіруючими як можливість розповісти про Христа. І попередила, що люди часто вестимуть мову в інший бік, але не варто спокушуватися і підтримувати такі балачки; слід вислухати, а потім таки повернути розмову в русло благовістя. Дослівно: «Якщо ми хочемо, щоб люди пізнали Господа, наша розмова повинна бути саме про Нього».

Місіонерка нагадала про дві найбільші радості у житті християнина: перша – впевненість у тому, що твоє ім’я записане у Книзі життя; і друга – від того, що ти привів когось до Христа, і тепер його ім’я також записане у Книзі життя. «Приводьте людей не для того, щоб розповісти, якою доброю є ваша церква, приводьте людей, щоб розказати, який добрий є Господь», – закликала промовиця. Вона наголосила, що життя християн повинно бути сповнене добрих справ, через що інші почнуть славити Отця Небесного. «Саме тому ми вкладаємо у Фестиваль надії, – стверджувала сестра Соня. – Тому, що у такий спосіб прославиться Господь».

Інтерв’ю з відповідальними за жіноче служіння у західних областях показало одностайність сестер та бажання долучитися до благовістя. Оксана Івануса та Надія Потопник зі Львівщини, Таїсія Воронюк з Рівненщини, Галина Терещенко з Тернопільщини, Діна Скопюк з Волині поділилися побажаннями з усіма присутніми та висловили своє бачення сестринського служіння у рамках фестивалю. В один голос жінки зазначали, що Фестиваль надії – велике благословіння для українського народу. Сестри побажали брати приклад з самарянки та не втрачати часу, а ті дні, які лишилися до початку фестивалю, використати для активного благовістя.

Відома актриса з Києва, керівник дикторської студії «Світло на Сході» Людмила Максименко, розповіла про свій шлях до Бога та життя, в якому вона і досі вчиться смиренню, покорі та послуху. На власному прикладі розповіла, як від вірності у малих справах Господь вів до все важливіших завдань. Людмила переконана: «Стадіон «Арена Львів» – чудове місце для явлення Слави Божої». Усім присутнім гостя нагадала про силу молитви, яку Бог дав саме жінкам.

Організатори конференції додали гарного настрою жінкам невеличкими подарунками. Кожна учасниця отримала листівку та конверт з насінням квіток-незабудок у знак того, про що варто пам’ятати: «Не забудь дарувати ближнім тепло, сіяти в їхніх серцях насіння надії, піклуватися про них у молитві та запрошувати на Фестиваль надії, а згодом – допомагати духовно зростати».

«У мене прекрасні враження від конференції, – в інтерв’ю прес-службі фестивалю розповіла Юлія з Костополя. – Особливо хочу відзначити рівень організації конференції – все дуже чітко продумано. У мене лише позитивні враження від того, що розповідала бразильська місіонерка. Такої інтерпретації на біблійні уривки я раніше не чула».

Нагадаємо, Фестиваль надії за участю Франкліна Ґрема відбудеться у Львові 20 червня о 17 годині.

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії.

Коментарі