Улюблений багатьма малюками Робік приїхав до Львова, щоб подарувати незабутнє свято дітям-переселенцям! «Свято надії з Робіком» відбулося 12 березня в актовій залі Личаківської районної адміністрації. Організаторами виступили ГО «Міжнародний фестиваль надії» та Міжнародна благодійна організація «Сума самаритянина» за підтримки Львівської міської ради. Програму підготував концертний відділ Асоціації «Еммануїл».

Більше трьохсот хлопчиків і дівчаток, які пережили страшні події війни, були запрошені на благодійний концерт. Барвисте шоу з президентом Клубу Суперкниги Робіком, конкурси з призами, веселі пісні і танці, вікторина, гра з велетенськими м’ячами і мультфільм з елементами 3D-анімації – все це допомогло юним глядачам трохи відволіктися і знову відчути смак дитинства.

«У цьому залі часто зустрічаються дорослі і поважні люди, але сьогодні найбільш поважні тут ви! – привітав дітей Михайло Наконечний, директор ГО «Міжнародний фестиваль надії». – Надія потрібна всім і завжди! Міжнародний фестиваль – це не тільки велике свято, яке відбудеться на стадіоні «Арена Львів» у червні 2015 року. Фестиваль надії – це і ряд благодійних заходів зараз, особливо для тих, хто цього дуже потребує. Насамперед, це сім’ї переселенців і тих, хто їх приймає. Львівська міська рада допомагає нам знаходити таких людей. І разом ми можемо допомогти їм повірити в те, що надія є!»

«Гостей покличем! Разом веселіше!» – так розпочалася феєрична шоу-програма. З кожною хвилиною змінювалися дитячі обличчя, діти буквально розквітали, їхні очі сяяли дитинством! Що може бути ціннішим за ці моменти!?

Ведучі програми познайомили діток із Суперкнигою – Біблією, разом вивчили її золоте правило: «Як хочете, щоб люди у всьому вчиняли з вами, так само й ви вчиняйте з ними» (Мф. 7:12), почули розповідь про перших людей – Адама і Єву, а ще дізналися про Ісуса Христа, разом молилися Йому та запросили стати своїм Другом.

Юні глядачі з величезною увагою подивилися мультфільм про біблійного героя – маленького хлопчика Давида, у якого була надія на те, що Бог ніколи його не залишить. Надія і віра допомогли йому вистояти в складних обставинах, і для маленьких переселенців, що зіткнулися з труднощами війни, це послання було своєчасним.

– Мені було дуже цікаво! – не стримує емоції 10-річна Таня з Луганська. – Особливо конкурси з Робіком, коли він ставив різні питання. А ще мультфільм про Давида дуже хороший!

Мама Ірина з Севастополя привела на свято своїх дітей і залишилася дуже задоволена концертом:

– Мені цей захід сподобався і як мамі, і просто як глядачеві. Тут приємні і добрі люди, і я дуже вдячна, що для діток організували таке чудове свято. Вдячна ГО «Міжнародний фестиваль надії» за концерт, за подарунки, це дійсно важливо, особливо для нас, адже ми у Львові живемо тільки два місяці.

– Ми тут із дітьми тимчасові переселенці, – ділиться враженнями Тетяна із Донецька. – Сьогоднішнє свято наповнене добрими емоціями, і головне – дарує надію. Це ще одна можливість звернутися до Бога, і згадати, що надія є в Ньому!

Організатори свята вручили діткам-переселенцям подарунки – рюкзачки з канцтоварами, підібраними спеціально під вік дітей, і невеликий смачний сюрприз.

Оксана Рубай, в.о. директора Львівського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, в інтерв’ю нашому кореспонденту додала: «На Львівщині дуже багато переселенців, і наше завдання – інтегрувати їх у місцеву громаду. Концертна програма велася двома мовами, і тому діти відчували себе як вдома, адже в основному тут вони чують українську мову. Пакет з подарунками дуже цінний. Його склад не випадковий, всі канцелярські товари високої якості, їх підбирали педагоги, які знають, в якому віці що більше потрібно. Ми плануємо продовжувати співпрацю з Міжнародним фестивалем надії, запросивши декілька особливо нужденних сімей переселенців на благодійний обід, де вони отримають речі першої необхідності й ліки».

Вечір закінчився фотосесією з Робіком, якого діти довго не хотіли відпускати.

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії

Коментарі